Ledenraad Regionieuws Laatste Nieuws Regio België Regio Zuid-Oost Regio Oost 'Haal ze van de bank' De ledenraad heeft de afgelopen jaren weinig de publiciteit gezocht en daar gaan wij verandering in brengen. Vanaf nu krijgt het hoogste orgaan van de supportersvereniging haar eigen rubriek en wordt u op de hoogte gehouden van het reilen en zeilen, de laatste nieuwtjes en wetenswaardigheden van de ledenraad en haar leden. Onze vaste ledenraadcorresponden te is Caroline van Staaveren, ledenraadslid van het eerste uur. In het afgelopen jaar zijn wij druk bezig geweest met het for meren van een nieuw bestuur. Eind juni heeft de ledenraad toegestemd in de toetreding van Jan van Vugt als secretaris van het bestuur. Tot die tijd was Jan voorzitter van de leden raad. Wij zijn blij dat een gewaardeerd ledenraadslid deze taak op zich wilde nemen en wensen Jan veel succes met zijn nieuwe taak. Eind augustus is er tijdens de ledenraadsvergadering een nieuwe voorzitter gekozen. Unaniem werd Frans Perlot, bekend als districtsvertegenwoordiger van regio Groot Amsterdam en van zijn werkzaamheden bij Axios, gekozen als nieuwe voorzitter. Ook Frans wensen wij veel succes met zijn nieuwe taak. In dezelfde vergadering werden de gewijzigde Statuten en het Huishoudelijk reglement, door de commissie met dezelfde naam voorbereid, vastgesteld. In de volgende Ajax Life zullen we ingaan op de verschillende commissies, hun werkzaamheden en leden. Verder willen we jullie er op attent maken dat de supportersvereniging aanwezig is op het web. Vanaf dit seizoen zal de informatie over de supporters vereniging zeer actueel bij gehouden worden. Zo kan iedereen alle zaken waar bestuur en ledenraad zich mee bezig houden beter volgen. Zo is het reeds mogelijk om onder andere de sta tuten en het huishoudelijk reglement te bekijken of te printen. Mocht u contact met een ledenraadslid willen hebben, schrijf of e-mail naar de SVA, t.a.v. ledenraad, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam of e-mail: organisatie@svajax.nl Het derde internationaal zaalvoetbaltoernooi van België was wederom een succes. Van de tien deelnemende teams won Ajax Snelselaer voor de derde opeenvolgende maal het toer nooi en mochten zij de wisselbeker behouden. Germinal Eekeren 'Veni Vidi Vici' veroverde de sportiviteitsbeker. De prijsuitreiking werd gedaan door Miss Ajax José van de Heijden. Dit was haar laatste officiële daad. Namens alle Ajax- supporters van België en ik denk namens alle supporters wil len wij José bedanken voor haar diensten en daden als Miss Ajax. José, bedankt. Ook werd in de Belgische regio het tweede Memorial Walter Mertens toernooi gespeeld. Op dit toernooi waren veertien teams aanwezig en na de schiftingswedstrijden, die door Ajax werden gewonnen (Ajax - ESBAC 3-1 en Ajax - De Toekomst 6-0), werd door Ajax in de halve finale verloren van Rocketiers met 3-2. Voor de derde plaats moest Ajax aantre den tegen Juventus 'Michelangelo'. Ajax won deze wedstrijd Inside News met 3-1. De derde plek betekende één plaats hoger dan vorig jaar. Er is progressie. In de competitie voor de 'Zuipbeker' werd Ajax schitterend tweede. Het team werd net geklopt door een ploeg met veel meer supporters. Eindelijk is het zo ver, op 2 december wordt er een spectacu lair districtsfeest in Zuid-Limburg georganiseerd. En wel in Maastricht of directe omgeving. Na de twee succesvolle fees ten van de afgelopen twee jaar, is het nu de beurt aan Zuid- Limburg om dit te overtreffen. Daarvoor hebben we natuur lijk meer nodig dan spelers, Ajax-prominenten, Miss Ajax en een goede band. We hebben jullie als supporters nodig om het feest compleet te maken. Houdt daarom de komende maanden Ajax Life, internet, de regionale krant en weekbla den goed in de gaten voor meer informatie rondom dit gewel dige feest. Op donderdagavond 11 november a.s. is Michael van Praag te gast in de regio's De Betuwe en Oost Gelderland. Als locatie is gekozen voor Congrescentrum Maranter te Oosterhout (Gld.), alwaar de toegangsdeuren om 19.30 open gaan. Om 20.00 zal het programma beginnen en alle Ajax-supporters zijn van harte welkom. Leden van de Supportersvereniging Ajax hebben op vertoon van hun Supporters Club Card gratis toegang, niet-leden betalen een entree van f5,- p/p. Op deze avond zal Michael van Praag o.a. wat vertellen over de samenwerkingsverbanden met andere clubs binnen en bui ten Europa. Het aanwezige publiek krijgt ook de gelegenheid om actief aan deze avond mee te doen bij het onderdeel 'vraag aan van Praag'. Voor informatie of aanmeldingen kunt u bellen met 06-50557932 of 06-5054503. Schriftelijk reageren is ook mogelijk. Het adres is dan SVA District Oost, postbus 69,6900 AB Zevenaar. Bij de opening van het seizoen 1999-2000, lanceerde ABN AMRO op haar website het Ajax-spel 'Haal ze van de bank'. Doel is te voorspellen welke Ajax-wisselspelers zullen invallen tijdens wedstrijden in de competitie. Voor elke wedstrijd van Ajax kan elke deelnemer voorspellen wie er bij Ajax zullen invallen en in welke minuut. Het correct voorspellen van de één, twee of drie werkelijke invallers levert punten op. Ook het juist inschatten van de invalminuut levert punten op. Bovendien zijn er bonuspunten te verdie nen als de invaller een goal scoort. Er zijn winnaars per wed strijd, per periode en uiteindelijk van de hele competitie. Er zijn fraaie Ajax-prijzen te winnen, onder meer officiële Ajax- thuisshirts en ballen. De hoofdprijs is een VIP-ontvangst voor twee personen bij een thuiswedstrijd. De exacte spelregels en meer informatie vindt u op http://www.abnamro.nl/ajax.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 23