O Beleidsplan PSV-Ajax 10 februari 2000 Jong Ajax Miss Ajax G-side Inside News et bestuur van de supportersvereniging begint er lol in te krijgen. Na alle perikelen die er zijn geweest, is er hard gewerkt om de zaak te ver beteren. Er is de afgelopen maanden veel gezaaid en uitgezet. De contouren van de G-side en Jong Ajax wor den voor iedereen zichtbaar. De subsidieaanvraag voor de G-side ligt ter goedkeuring bij de Amsterdamse Raad. Maar dat is nog niet alles: wat te denken van de samenwerking met Ajax voor wat betreft de servicever lening naar onze supporters toe. Eén aanspreekpunt waar alle informatie verkrijgbaar is, waar 12 medewer kers aan de telefoon klaarstaan om uw vragen te beant woorden. Zoals u ziet maken Ajax en de supportersver eniging hun woorden waar en staat er vanaf 1 novem ber een zeer gemotiveerd serviceteam voor u klaar. Ook het supportershome is weer helemaal in de picture. Niet iedereen heeft behoefte aan het lezen van een beleidsplan. Indien u het beleidsplan van de suppor tersvereniging toch wilt lezen, kunt u dit opvragen door een aanvraag te sturen naar de SVA. Er deden geruchten de ronde dat Ajax-supporters niet welkom zouden zijn tijdens de wedstrijd in het Philips Stadion vanwege verbouwingen. Na overleg tussen de supportersvereniging en PSV zijn er in ieder geval kaarten beschikbaar voor de Ajax supporters. Op dit moment wordt bekeken hoe groot het aantal zal zijn. Bovendien is de toezegging door PSV gedaan dat er volgend seizoen meer kaarten dan voorgaande jaren beschikbaar komen voor de Ajax supporters. Er is veel over gesproken en er zijn honderden ideeën bedacht, maar nu is het dan zover: de start van de Ajax kids club Jong Ajax. De belangen van onze jonge sup porters krijgen, door de oprichting van Jong Ajax, hun eigen plaats en hun eigen stem. Een stem in wat de vereniging rond het 100 jarig bestaan van Ajax zal brengen, zal zijn en wat je alleen op je Jong-Ajax pas kan krijgen. Een eigen vereniging met grootse plannen, met een eigen nieuwsbrief, eigen exclusieve activitei ten, website en nog veel meer. In september krijgen alle leden van O t/m 14 jaar een brief in de bus met de vraag of zij mee willen helpen Jong Ajax in te kleuren, activiteiten te verzinnen, een logo te bedenken en te tekenen. We gaan gezamenlijk Jong Ajax invullen. De echte officiële oprichting van de kids club Jong Ajax is rond het eeuwfeest van Ajax. Mis het niet en geef je op, maar hou vooral de brievenbus in de gaten. Voor Saskia, de kersverse Miss Ajax 1999/2000, was 10 september de mooiste dag uit haar leven. Saskia trouwde die dag haar Gert. Ze miste daardoor Ajax- Eeyenoord. Maar niet getreurd, Saskia is nog altijd te bewonderen op het veld, bij regiofeesten en overal waar Ajax en haar supportersvereniging is. Saskia, namens alle supporters wensen wij jou en je eega een gelukkig maar bovenal mooi en Ajax waardig leven toe. Liefhebbers en aanbidders, Miss Ajax blijft toch altijd van ons en van ons alleen. Dus niet getreurd. Gehandicapte supporters timmeren bepaalt niet aan de weg, ze zijn een beetje onzichtbaar. Maar voor hen geldt net als alle supporters: Ajax is hun verslaving en maakt een groot deel uit van hun leven. Deze groep is dubbel gehandicapt, ze zijn gehandicapt en kunnen de Arena niet in. De G-side is een initiatief van de suppor tersvereniging en onlangs overleden Peter Oosterman in samenwerking met Ajax, de Arena en het Stimuleringsfonds Lichamelijk Gehandicapten. De G- side creëert meer plaatsen voor de gehandicapte Ajax supporter. Ajax en zijn supportersvereniging krijgen dagelijks vele aanvragen van lichamelijk en geestelijk gehandicapten om een wedstrijd van hun Ajax bij te wonen. Slechts enkele aanvragen worden gehono reerd. De Arena is reeds in 1998 opgenomen in de door de UEEA gehanteerde lijst van 5-sterrenstadions. 48 rolstoelers hebben een plaats. Dit is te weinig. Alle par ticipanten geven dit toe en gezamenlijk kwamen zij tot het volgende. Het plan is om achter beiden doelen plat forms te bouwen waar rolstoelers, andere gehandicap ten en kinderen de wedstrijd kunnen zien. Hun belan gen zijn ook onze belangen. G-side, here we come.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 21