mini's Eindelijk, het is zover door Nico Smith Gezocht: oude uit-shirts van Ajax. Hoe ouder hoe beter, goede prijs geboden. Ook uit-shirts met TDK gezocht. Ron 06-55187529 /0294-416749 Te koop: nieuw thuisshirt 99/00 met nr. 14 Dani. Nog nooit gedragen, maat M. ƒ100,- bel: 020-6596064 Gezocht: teksten van liedjes die in de Arena worden gezongen. Mei, Kenaupark 14 ap. 3.4, 2011 MT Haarlem I'd like to write with Ajax fans. 1 collect souvenirs from Ajax and Rossijan Football in Russia. Vladimir Ignatiev, 603107 N-Novgorod-107, Postbox 138, Russia Ik ben fan van Edwin van der Sar en zoek alles van hem, evt. tegen betaling. Ook zoek ik andere Edwin fans (ik en 29) Priscilla Smits, R. Steinerstraat 31, 2037 GB Haarlem Ik, meisje van 19, zoek jongens (19-25 jaar) die (fanatieke) Ajax- fan zijn om mee naar een wed strijd te gaan of te pennen. Interesse? Schrijf (met pasfoto) naar: Patricia Gubbels, Wolfhagen 31, 6365 BM Schinnen Gezocht: videoband 'Gerald Vanenburg van straat tot sta dion'. Enol, Haydnstiaat 15, 7204 RR Zutphen Ajax supporter en Rolling Stones verzamelaar zoekt lege Arena- kaarten met de Bridges to Babyion afbeelding van 10,25 en SO gulden. Evt. tegen vergoeding. John Osterman, Mantualaan 38, 5632 RC Eindhoven Wanted: videotapes with the following matches: Europa Cup 2 finale 1987, VEFA-cup finale 1992. Paul W. Ash, 227 W. Lakewood Blvd, Holland Ml 49424 VS or smokinashpw@hiUhe.net Ik spaar toegangsbewijzen van alle wedstrijden in alle competities, interlands en Nederlands elftal. Veel ruilmateriaal aanwezig. R. Smorenhurg, Kerkstraat 8, 4761 CB Zevenbergen Ik ben er helemaal klaar voor. Wat een geweldi ge selectie hebben we toch! Wat een aankoopbeleid: oud en nieuw, ervaring en talent. Het kan niet op. Maar wat brengt het ons suppor ters? Naar ik meen, denk en stellig overtuigd ben, zijn wij in een riante positie gema noeuvreerd. Ajax lijkt te her leven. Het lijkt of de geest, die met de vlam van Cruijff uit ging, teruggekeerd is. Terug op z'n stek! Terug in ons leven! Mijn gevoel zegt ja, mijn verstand zegt effe aankijken. Maar aan de andere kant is mij altijd geleerd mijn gevoel te volgen. Opportunistisch als ik ben, ligt hier mijn heil en zie ik ook hier mijn heil. Het afgelopen seizoen is voorbij. Ik wilde rust en misschien ook wel alleen gelaten worden. Niet meer horen wat er fout ging en fout was gegaan, maar gewoon effe weg, effe dimmen, opzouten. Deze gedachten hadden de overhand en waren mijn uiting van onvrede. Maar toen kwam de volgende dag en de volgende en wederom de volgende dag. Alles veranderde en de onvrede verdween, als gras in de Arena. De aankopen stelden mij tevreden en het gevoel kwam mij met rasse schreden tegemoet. Ik was verlost van de geschiedenis van 1998-1999 en zie de toekomst van 1999-2000 rooskleurig mijn gemoed verwar men. Ik ben weer gelukkig. Net als die 'supporters' die hun seizoenkaart hadden opgezegd en na het horen van de aankopen, hun seizoenkaart weer hadden opgeëist. Nee, niet zoals zij. Eigenlijk moet hier een straf op staan, want 'eens een Ajacied, altijd een Ajacied'. Column Dan gaan we dus niet onze seizoenkaarten opzeggen, weet je. Dan zijn wij trouw aan onze vereniging, dan steunen wij door dik en dun ons ploegie. Natuurlijk, daar heb je gelijk in, je hebt supporters en 'supporters'. Maar ik ben Ajacied van nature en geboorte, dan is het natuurlijk moeilijk om deze mensen te begrij pen. Maar wil ik dat? Nee, dat wil ik niet, want ik ben goed geluimd en vol bravoure en vertrouwen wil ik vooraan lopen, de eerste zijn, kwaliteit vertegenwoordigen, Amsterdammer zijn en bovenal na het honderdjarig bestaan van de AFC Ajax op het Leidseplein staan. Niet dat het Leidse mij iets doet, maar de Stadsschouwburg wil ik zien, met die ons aller bekende jongens: kampioenen, kampioenen, kampioenen. Want dat ben ik: een kampioen en dus een Ajacied. Dames en heren van die andere partij: we zijn er weer! De Meer herleeft; wie ons tegemoet treedt staat bij voorbaat met 1-0 achter. Ik heb gezegd. Tot de winterstop zwijg ik. Het ver stand roept 'eerst zien, dan geloven'. Mijn gevoel zegt 'ik geloof en zal zien'. De tendens is aezet. het is nu aan ons. Vervolg op pagina 55

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 39