vragen aan.... u m Hoe oud was je toen je begon met voetballen? Wie waren vroeger je idolen? Welke collega bewonder je nu het meest en waarom? Welke wedstrijd is je het meest bijgebleven en waarom? Wat is het hoogtepunt van je carrière? Van welke collega/trainer heb je het meeste geleerd? Welk advies zou je aan kinderen die willen gaan voetballen meegeven? Naar wat voor muziek luister je het liefst? Wat is je favoriete eten? Welke boodschap zou je aan de supporters mee willen geven? Wat zou je doen als je nu niet meer zou kunnen voetballen? naam geboren geboorteplaats de positie huidig rugnummer Tim de Cler 8-11-1978 Leiden Ajax Willem II 6-1 (23-4-1998) verdediger 15 „Eerst voetbalde ik altijd op straat. Toen ik zes werd ben ik gaan voetballen bij Lugdunum (Leiden)." „Ruud Gullit en Frank de Boer." „Eigenlijk iedereen, je zit in hetzelfde vak en je wilt allemaal het beste bereiken dat mogelijk is." „Het zijn er eigenlijk drie: mijn debuut in het eerste tegen Willem II, de wedstrijd tegen Barcelona tijdens de Johan Cruijff-avond en het winnen van de Amstel Cup finale tegen Eortuna Sittard." „De bekerfinale. Na de winterstop kwam ik weer terug na gerevalideerd te zijn van een gebroken been en dat was de eerste prijs die ik won." „Natuurlijk leer je van iedereen iets. Toen ik naar het tweede ging kreeg ik Jan Wouters als trainer en van hem heb ik veel geleerd." „Vooral veel plezier in het voetballen hebben, doen wat je leuk vindt. Later komt de tactiek wel." „Van alles, van René Eroger tot Lionel Richie." „Rijst met kip." „Hopelijk blijven jullie ons zoveel mogelijk steunen. Als de supporters achter ons staan, dan gaan we ook beter voetballen." „Een vervolgopleiding gaan volgen, waarschijnlijk HEAO."

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 29