o District Oost activiteiten kalender district oost Met de bus naar Ajax Voorronde bowlingtoernooi regio Oost Gelderland Busreizen uitwedstrijden Indoor Challenge Gezocht: vrijwilligers Ledenraadsverkiezingen Speler en talent van het jaar 26-11-1999 23-4-2000 Inside News Ook dit jaar organiseert lijn 12 vanuit de regio Oost Gelderland busreizen naar alle thuiswedstrijden. Supporters die deelnemen aan alle busreizen betalen slechts f 21,50 per keer. Betaling dient vooraf te geschieden, maar kan in twee termijnen. Hiervoor heb je dan gegarandeerd vervoer met een comfortabele bus voorzien van toilet, bar en video. Supporters die incidenteel mee willen betalen f 26,50 (leden van de SVA) of f 31,50 (niet-leden). Opgave of informatie: SVA, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar, o.v.v. Lijn 12. (06-50557932) Op vrijdag 26 november organiseren de regio's De Betuwe en Oost Gelderland de jaarlijkse bowlingavond, ledereen mag meedoen. Een team mag bestaan uit maximaal vier spelers, waarvan er minimaal één lid moet zijn van de SVA. De deelname kosten bedragen f 80,- per team. De uiteindelijke winnaar plaatst zich voor de landelijke finale die plaatsvindt in Amsterdam. Opgave of informatie: SVA, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar, o.v.v. bowling. Ook in het seizoen 99/00 zal Lijn 12 in opdracht van Ajax en de supportersvereniging het (bus)vervoer naar de uitwedstrijden verzorgen. U kunt zich nu hiervoor aanmelden. De prijs is vastgesteld op f 60,-. Leden van de supportersvereniging betalen f 55,-. Annulering is alleen schriftelijk en tot uiterlijk 2 weken voor de wedstrijddatum mogelijk. U dient hierbij niet te wachten totdat u een bevestiging heeft ontvangen. Voor de door Ajax verplicht gestelde uitkaart kunt u zich wenden tot de klantenservice van Ajax: 020-3111444. In verband met de juiste verwerking verzoeken wij u het formulier (achterin deze Ajax-Life) volledig in te vullen en z.s.m. terug te sturen aan: Lijn 12, Postbus 94118, 1090 GC Amsterdam. Twee weken voor de wedstrijd wordt het bedrag geïncas seerd. Mocht het bedrag, om welke reden dan ook, niet van uw rekening kunnen worden geschreven, dan moet u er zelf voor zorgen dat het bedrag 1 week voor de wedstrijd op nummer 31.48.70 t.n.v. Axios staat. Bij herhaalde storingen wordt er f 10,- administratie kosten in rekening gebracht. Tijdens de winterstop organiseert de Supporters vereniging Ajax voor het vijfde jaar in successie het Indoor Challenge toernooi. Dit landelijke zaalvoetbal toernooi wordt voor zowel de junioren als de senioren georganiseerd. De data staan vast, dus zet ze in je agenda! In de volgende Ajax Life komen we hier uitgebreid op terug. 15 - 1 - 2000 Tilburg voorronde senioren 16 - 1 - 2000 Leek voorronde senioren 16 - 1 - 2000 Zutphen voorronde senioren 23 - 1 - 2000 Haarlem voorronde senioren 30 - 1 - 2000 Amsterdam finale en jeugdtoernooi Zoals iedereen weet kan de supportersvereniging niet bestaan zonder de talloze actieve vrijwilligers. Zij zijn het aanspreekpunt voor de supportersvereniging naar de leden toe en andersom. Daarnaast worden door de vrijwilligers in de verschillende districten een groot aantal activiteiten georganiseerd voor de leden in dat district. Hierbij kun je denken aan een districtsfeest, voetbaltoernooi en busreizen naar de thuiswedstrijden van Ajax. Nu is de supportersvereniging hard op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om dit soort dingen te doen voor de andere leden in hun district, vooral in het district Noord (Friesland, Groningen, Drenthe) en in de regio Zeeuws-Vlaanderen/Midden- Zeeland. Stuur een briefje naar: Supportersvereniging Ajax, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam of een mailtje naar: organisatie@svajax.nl. Eerder dit jaar zijn er ledenraadsverkiezingen gehou den in de districten E (Oost) en F (Groot-Amsterdam). De resultaten zijn hier inmiddels van bekend. Voor district E zijn herkozen: Willie Hubers en Theo Jansen en gekozen is Tamara Schellekens. Voor het district F zijn herkozen: Guido Frankfurter en Frans Perlot en gekozen: Nico Smith en Dorien Lassooy. Helaas moest er afscheid worden genomen van Willem Wassenaar, Peter Ooms en Cor Brunt. Wij willen graag iedereen bedanken voor zijn inzet en wensen de nieuwe leden wijsheid en sterkte toe. Door allerlei omstandigheden hebben de gezinsleden uit de districten E en F geen stembiljet ontvangen. Hiervoor onze excuses. De verkiezingscommissie is hard bezig om hiervoor een oplossing te vinden zodat alle stemgerechtigde leden in het district voortaan een stembiljet ontvangen. Massaal werd er gereageerd op de oproep om mee te doen aan de verkiezing van speler van het jaar en het raden van het talent van het jaar. De Rinus Michels Bokaal voor de beste speler ging naar Jari Litmanen. Benjamin van der Neut was de gelukkige die hem de bokaal na het laatste thuisduel mocht over handigen. De technische staf koos als Talent van het jaar Richard Knopper. De bijbehorende Marco van Basten Bokaal werd hem uitgereikt door Armando Boender. voorronde bowling voorronde Indoor Challenge grootbeeldscherm PSV-Ajax grootbeeldscherm Feyenoord-Ajax

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 23