-?V" en maak kans op twee kaartjes voor een thuiswedstrijd van Ajax Aanbieding voor alle huidige en nieuwe leden Supportersvereniging Ajax! Vul nu de bon in! Het muzikale eerbetoon aan Johan Cruijff voor een Ajax-Life vriendenprijs Ja, ik word lid van de Supportersvereniging Ajax. Ja, ik word gezinslid, Supportersvereniging Ajax Ja, ik maak gebruik van de aanbieding om als lid van de Supportersvereniging Ajax voor f40,- (i.p.v. f75,-) per jaar het Ajax Magazine te ontvangen. NaamflIHKl Supportersvereniging Ajax Ontvang nu een jaargang Ajax Magazine (9 nummers) voor maar Adverteerdersindex Bij inlevering van deze coupon ont vangt u ƒ2,50 kassakorting bij de aanschaf van de cd-single 'Johan' van 'Lijn 9' ward nu lid Ik maak hiermee kans op 2 kaartjes voor een thuiswedstrijd van Ajax in de KPN-Telecompetitie. dit kan alleen omdat iemand anders uit ons gezin al lid is, zijn/haar nummer is Ik maak hiermee kans op 2 kaartjes voor een thuiswedstrijd van Ajax in de KPN-Telecompetitie. De contributie bedraagt thans per seizoen (1-6/31-5) ƒ50,- voor een lid en ƒ35,- voor een gezinslid (max. 2 pers. per gezin). Achternaam Voorletters Voorvoegsel Adres Postcode/Plaats Telefoon Geboortedatum (post)banknummer .m/v Hierbij machtigt ondergetekende, tot wederopzegging, de Supportersvereniging Ajax om van zijn/haar bovenstaand rekeningnummer de jaarlijks te betalen contributie af te schrijven. Datum Handtekening Stuur deze bon, samen met een kopie van een geldig legitimatiebewijs, in een ongefrankeerde envelop naar: Antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam Z.O. Postzegel is niet nodig Ik ben/word lid van de Supportersvereniging Ajax. Mijn lidnummer is: Hierbij machtigt ondergetekende, tot wederopzegging, Tema Uitgevers BV om van zijn/haar onderstaand rekening nummer de jaarlijks te betalen abonnementskosten af te schrijven. Adres Woonlaats rekeningnummer: datum: handtekening: Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Antwoordnummer 615,1100VE Amsterdam Z.O. Postzegel is niet nodig ABN-AMRO 44 Breitling 2 Canal+ 4 Deta Europe 8 Exellent Benefits 30 Holland Ean Service 34 Microdesk 28 Mitsubishi 43 Simoniz 24 Skala 32 Staatsloterij 14 Velto-lnterstuhl 18 Knip nu de bon uit en ren naar het dichtst bijzijnde Free Record Shop filiaal en kóóp deze CD-single. Een must voor elke Ajacied! special \Z$° Deze aanbieding is geldig tot en met 10 juli 1999 in alle filialen van 'Free Record Shop'

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 42