in de zomervakantie De zomer vakantie staat weer voor de deur. Voor iedereen die een dagje Ajax wil beleven, zijn er genoeg mogelijk heden. Activiteitenkalender Het Ajax Museum Rondleiding Amsterdam Arena Ajax Fanshop 5 juli 1999 10 juli 1999 13 juli 1999 15 juli 1999 17 juli 1999 19 t/m 28 juli 1999 30 juli 1999 Echte voetbalsfeer in Soccer World World of Ajax Openingstijden Kick Off Festival Amsterdam Tournament Wat te doen Het Ajax Museum in de Amsterdam Arena brengt de 100 jaar geschiedenis van Ajax letterlijk in beeld, en toont zowel de eerste partijtjes op een grasveldje aan de rand van Amsterdam rond 1900 als de legendari sche Europa Cup-wedstrijden die wereldwijd miljoenen televisiekijkers boeiden. De bezoeker wordt geconfron teerd met een schat aan voorwerpen uit de rijke club geschiedenis: vergeten oude foto's, historische docu menten, felbegeerde bekers en andere zwaar bevoch ten prijzen. Ook persoonlijke bezittingen van legendari sche Ajacieden worden getoond. Kortom, een bezoek aan het museum, dat begint met een 3D-animatie en eindigt in een filmtheater, is zeker de moeite waard. Eén van de grootste multi-functionele stadions van Europa is een uitgebreide rondleiding zeker waard. Met zoveel pracht en praal en moderne techniek valt er voor de bezoeker van de 'Ajax tempel' veel te bele ven. De rondleiding geeft u een unieke kijk op de ver schillende aspecten van dit 'mega-theater', zoals het bijzondere schuifdak, de prachtige zalen, de veel besproken grasmat en de garage onder het stadion. De echte Ajax-fan gaat natuurlijk niet naar huis zonder aandenken. In de Ajax Fanshop is een keur aan Ajax- souvenirs te koop, die u nog lang zullen herinneren aan dit dagje uit. Leden van de Supportersvereniging Ajax krijgen 10% korting op vertoon van hun supporterspas. 31 juli/1 augustus 1999 4 augustus 1999 6 augustus 1999 8 augustus 1999 14 augustus 1999 start trainingen oefenwedstrijd Taxandria, 18.00 oefenwedstrijd KW Quick'20,19.00 oefenwedstrijd Germanius, 19.00 oefenwedstrijd Elburg, 14.30 toernooi in Amerika Kick Off festival Amsterdam Tournament, Arena oefenwedstrijd Heracles, 20.00 oefenwedstrijd Souburg, 18.00 Johan Cruijff Schaal, 18.00, Arena start competitie Alle oefenwedstrijden zijn uitwedstrijden. Proef de échte voetbalsfeer in het unieke Soccer World Grand Café. Dit café heeft als eigenaren Frank en Ronald de Boer, John van 't Schip, Danny Blind en Frank Rijkaard. In vitrines staan unieke relikwieën en persoonlijke eigendommen van beroemde spelers. Beeldschermen vertonen onophoudelijk onvergetelij ke voetbalmomenten. Bovendien bestaat de mogelijk- hied in de nagebouwde Ajax-kleedkamer en bestuurs kamer te lunchen of te dineren. Echter en sfeervoller kan het niet. Natuurlijk kunt u al deze activiteiten combineren tot een dagje 'World of Ajax'. Voor meer informatie kunt u bel len met 020-3111333. Wij raden u aan om te reserveren. Dagelijks 9.00 tot 18.00 uur. Gesloten op dagen dat Ajax thuiswedstrijden speelt en op dagen dat er grote evenementen in de Amsterdam Arena plaatsvinden. Voor de laatste informatie over openingstijden, toegangsprijzen, (groeps-)arrangementen, vertrektijden rondleidingen en reserveringen: 020-3111333 Op vrijdag 30 juli a.s. is het weer zover! Een groot feest om en in de Arena om het nieuwe seizoen te openen. De toegang is gratis. Er is een buitenprogramma en een programma in de Arena. Om in de Arena het pro gramma te volgen heeft u een toegangskaart nodig. Deze kaarten zijn niet verkrijgbaar bij de Ticketbox- verkooppunten, maar wel tijdens het buitenprogram ma. Op=op. Het buitenprogramma begint om 9.30 uur. Tijdens het programma (vanaf 12.45 uur) in de Arena wordt o.a. de nieuwe selectie voorgesteld en nog veel meer. Dus zorg dat u op tijd komt. Er worden busreizen georganiseerd vanuit de gebruikelijke regio's. Neem hiervoor contact op met de buscoördinator. Op 31 juli en 1 augustus a.s. wordt het Amsterdam Tournament in de Arena gehouden. Aan dit toernooi doen naast Ajax, ook Atlético Madrid uit Spanje, Lazio Roma uit Italië en Santos uit Brazilië mee. De wedstrijden beginnen om 18.00 uur. Er worden twee wedstrijden per avond gespeeld. Het is de laatste test voor de clubs ter voorbereiding op hun competities. De voorverkoop is reeds begonnen. Verdere informatie op Teletekst pag. 510 van RTL5, Veronica en AT5.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 39