De Zomerloterijen Staatsloterij Nieuw! Win deze zomer een van de Droompnjzen Speel gratis mee en maak kans op 100 Staatsloten per maand tot het jaar 2000! De Zomerloterijen Het avontuur lacht ons toe. Samen met de supportersvereniging verbindt de Staatsloterij aan de Zomerloterijen het Ajax-spel. U maakt kans op één van de prijzen die de Staatsloterij beschikbaar stelt. Met een prijzenpot van 180 miljoen moet het mogelijk zijn om Ajax door heel Europa te volgen. Win 100 Staatsloten Ticketbox? Ajax-spel De Staatsloterij prijzen Süohan Cruijff was de eerste Ajacied die in 1972 een gele kaart kreeg. Welke Ajacied kreeg de 400ste gele kaart? .jWaar is Ole Tobiasen aan zijn knie geopereerd? MB 5° 2 3 ^ZOMEf* 9'Êlll lillik Weer of geen weer, de Zomerloterijen bieden in juni, juli en augustus iedere Ajax supporter de kans om uit gerust aan het nieuwe seizoen te beginnen. Wat dacht je van een eigen privé-jet, een eigen jacht of eiland, wie droomt er niet van? Waar u heen vliegt of vaart en naar welk eiland u gaat, bepaalt u helemaal zelf. Koop dus nu een lot en maak kans op één van deze prijzen. Vandaag ontbijten bij Louis van Gaal, morgen uitgebreid rondkijken in het Wembley stadion en overmorgen naar een wedstrijd van Ajax in Amerika. Speel mee met 'Het Zomerspel' en score 100 Staatsloten per maand tot het jaar waarin Ajax haar 100-jarig bestaan viert! Wil je hier meer over weten, vraag dan naar de folder in één van de 4.000 Staatsloterij-verkooppunten. Van de 4.000 Staatsloterij-verkooppunten zijn er 850 geselecteerd die zich Ticketbox mogen noemen en die o.a. toegangskaarten voor thuis- en uitwedstrijden van Ajax verkopen. Hier kun je ook terecht voor loten van de Zomerloterijen en het Zomerspel. In samenwerking met de Staatsloterij doen we er voor alle Ajax supporters nog een schepje boven op: 'Het Ajax-spel'. Beantwoord de drie multiple choice vragen en ding mee naar de onderstaande prijzen. Stuur je oplossing, voor 8 juli naar Supportersvereniging Ajax, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam, o.v.v. Ajax-spel. De trekking zal door de notaris geschieden en er is geen correspondentie mogelijk over de uitslag. 1e prijs: Een Straatje Staatsloten incl. Jackpot t.w. 275,- 2e prijs t/m de 10de prijs: Eén Staatslot incl. Jackpot t.w.v. 27,50 A Kleiner dan 1.69 meter B 1.69 meter C Groter dan 1.69 meter A Danny Blind B Edgar Davids C Richard Witschge A In Denemarken B In de Verenigde Staten C In Nederland Naar de Cöte d'Azur voetvolley kijken, even aanleggen in Cannes of gewoon lekker zonnen en dobberen op zee. Met z'n 2-en naar Tahiti, de adembenemende hatuur- pracht van de Seychellen of genieten van de rust en gastvrijheid van de Malediven. Even geen voetbal.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 14