vragen aan.... Welke grootste vers >r muziek «or Welke boodschap gon met voetballen? was vroeger je idool? bewonder je het meest? est bij gebleven en waarom? r heb je het meeste geleerd? tussen Brazilië en Nederland? ian kinderen willen geven Willen gaan voetballen? luister je het liefst? Wat is je favoriete eten? eou je aan de supporters willen meegeven? Wat zou je doen als je nu niet meet zou kunnen voetballen? Ik heb het op straat geleerd en toen ik veertien was ging ik bij een club spelen." „Zico en natuurlijk Pele." „Ronaldo, het is alleen jammer dat hij vaak geblesseerd is." „Toen ik 17 was heb ik met het Braziliaanse elftal de Copa America gewonnen. Het was de eerste keer dat ik kampioen werd. En ik was erg trots om het nationale tenue te mogen dragen." Jos Daerden, een trainer van Standard Luik." „Het weer en de mentaliteit. Maar mijn gezin en ik hebben het erg naar onze zin in Nederland. We gaan twee keer per jaar op vakantie terug naar Brazilië." „Je school afmaken is het allerbelangrijkste en daarna pas voetbal. Als je het niet redt als profvoetballer, dan heb je in ieder geval je school afgemaakt." Alle soorten reggae." „Spaghetti." „Ik was erg blij met de steun die de supporters gaven toen ik hier net kwam voet ballen. Dat was een grote motivatie en ik kreeg er meer zelfvertrouwen door. Ik hoop dat ze dat niet alleen bij mij maar bij iedereen blijven doen." 11 „Ik weet het niet, misschien een restaurant openen. Ik ga er gewoon niet van uit dat ik niet meer zou kunnen voetballen."

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 25