Regio en Distiictsnieuws Supporterstoernooi District oost District west Inside News Traditioneel wordt er ook dit jaar weer een suppor terstoernooi gehouden. Dit keer zal het gehele toernooi plaatsvinden op de velden van De Toekomst (Ajax), SV Bijlmer en KBJS/Kismet (oude CT070 velden) te Amsterdam en wel op 29 en 30 mei. De inschrijving is inmiddels gesloten, maar iedereen is welkom om er een gezellig weekeinde van te maken. Wij ontvangen jullie graag. Op 11 februari jl. bezochten ruim 200 supporters het districtsfeest in Wijchen. Mede dankzij de aanwezig heid van Heini Otto, Raphael Supusepa, Giorgi Kinkladze en Richard Knopper kwam de carnavals stemming er goed in. Wij hopen al onze leden volgend jaar weer te zien bij de activiteiten in district Oost. Wil je meer weten over het aanmelden als vrijwilliger in dit district, neem dan contact op met Tamara: 06-50545073. Jeugddag Op respectievelijk 30 mei en 5 juni vindt er weer een activiteit plaats voor jeugdleden uit het district Oost. Jeugdleden uit de leeftijdscategorie 6 t/m 12 jaar kunnen dan, eventueel samen met een introducé, meedoen aan het Ajax voetbalcircus, een combinatie tussen voetbal en zeskamp. Op 30 mei zijn de jeugdle den uit de regio's Oost Gelderland en De Betuwe van harte welkom op sportpark De Nevelhorst (v.v. DVC'26) te Didam. Jeugdleden uit de regio's Salland en Tukkerland zijn op 5 juni van harte welkom op het sportcomplex van Oranje Nassau te Almelo. Jeugd leden uit de regio De Veluwe kunnen aangeven welke locatie hun voorkeur geniet. Om organisatorische redenen is het aantal deelnemers per locatie niet onbeperkt, dus wil je meedoen, voorkom dan teleurstelling en meld je zo spoedig mogelijk aan. Na aan melding ontvang je van ons dan meer informatie over de dag. De deelnamekosten bedragen 7,50 voor leden en 12,50 voor niet-leden. Aanmelden is mogelijk door vóór 21 mei een briefkaart te sturen aan SVA district Oost, Postbus 69, 6900 AB Zevenaar. Vergeet niet je lidnummer, naam en adres, eventueel de naam van de introducé en de locatie te vermelden. Voor vragen kun je ook bellen met 06-50557932. Districtsfeest, 20 mei Op donderdag 20 mei organiseert district West weer een spetterende feestavond voor alle Ajax-supporters. Het feest zal plaatsvinden in het restaurant van de Groenoord-Hallen te Leiden. De zaal is vanaf 19.30 open. Het zal een feest worden waar nog lang over gesproken zal worden. Er worden o.a. een bierfiets- en Sumoworstelwedstrijd gehouden. Verder is er veel muziek en een lichtshow. Hopelijk wordt het een Scandinavische avond. Leden: 7,50, niet leden: 12,50, gezinstarief (vader, moeder, 2 kinderen tot 12 jaar en minstens 1 pers. lid) ƒ25,-. Maak het desbetreffende bedrag vóór 10 mei over op rekeningnummer 52.03.69.157 t.a.v. districtsfeest West. Uw kaart ligt dan klaar bij de kassa. Ook aan de kassa zijn kaarten verkrijgbaar.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 22