CANAL+ Danny Blind blijft voor altijd Doe mee en win! £f?SV^ De Supportersvereniging Ajax heeft i.s.m. Poppenkop VOF een buste laten maken ter gelegenheid van het afscheid van Danny Blind. Normale prijs f39,95, voor leden van de supportersvereniging f29,95. Stoit het bedrag op rekeningnummer 60.87.36.120 t.a.v. Poppenkop VOF te Volendam met vermelding van je lidnummer. Binnen twee weken ontvang je het beeldje onder rembours thuisgestuurd. Maak kans op deze prijs door een briefkaart te sturen aan: Supportersvereniging Ajax Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Vermeld op de briefkaart je naam, adres en je lidnummer en plak 1,- extra aan postzegels bij. De opbrengst komt geheel ten goede aan Stichting Kindertehuis Tamara te Paramaribo. Per lid mag je meerdere briefkaarten insturen, plak wel op iedere briefkaart een extra postzegel van 1,-. Insturen vóór 29 mei a.s. De trekking wordt voltrokken door een notaris. Over de uitslag is geen correspondentie mogelijk. I nside News Stichting Kindertehuis Tamara in Paramaribo stelt i.s.m. Surinam Airways twee tickets naar Suriname en twee entreebewijzen beschikbaar voor de wedstrijd Kleurrijk Elftal-Surinaams Elftal voor twee leden van de supportersvereniging. Deze wedstrijd zal in juni in Paramaribo worden gespeeld ter nagedachtenis aan de vliegramp van 7 juni 1989. Voor de wedstrijd op 21 maart van Ajax tegen Vitesse werd het winnende spandoek onthuld. De wedstrijd werd uitge schreven door Canal+ i.s.m. de Supporters vereniging Ajax. De geluk kige winnaar was Joris Greeuw met de leus: 'Jari, maak Ajax milleniumproof'. Hij kreeg, samen met een introducé, een geheel verzorgde dag Ajax aangeboden, inclusief een ontmoeting met Edwin van der Sar en Tijjana Babangida. De wedstrijd zal ook volgend seizoen een vervolg krijgen, houd de Ajax Life en internet dus in de gaten.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 21