□naoH x - Ik i Kanjers Er kan nog meer bij! L JARI BLIJF!!! JARI, DE HELD O Ajax-Life jeugdredactie, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam 1' Ll Floor van den Berg uit De Meern en twee fans met de mysterieuze namen UR en The Ajax-Prophet brengen mooi onder woorden waarom Jari moet blijven: We kunnen nooit genoeg Ajax-post krijgen. Stuur daarom al je verhaaltjes, foto's, tekeningen, kamers van... of wat je ook wil naar De magie van de jaren zeventig met CruijfGe en Krol Speelde zo leek het rond 1990 geen rol Sterker nog de magie leek te bezwijken Maar kwam terug omdat Louis zich met Jari ging verrijken Niemand heeft zo'n overzicht als deze Fin Als hij scoort ben ik blijer dan als ik een wedstrijd win Geen godenzoon maar een god ben jij Dus blijf bij Ajax dan is iedereen blij Kies alsjeblieft niet voor het rinkelende geld Maar kies voor Ajax want daar ben jij een held Dus verleng je contract tot 2004 Want alleen dan beleef jij aan voetbal plezier Floor van den Berg Jari, de held van het Ajax-legioen De Fin die alles anders maakte De man die de tegenstander liet beven en de supporters veel kampioenschappen bet beleven. Jari, onze grote topper de garantie voor schitterend voetbal keer op keer kampioen met Jari willen we dat veel vaker doen Jari, de nachtmerrie voor elke verdediger wil weg Nee, dat mag niet, want Jari is Super-Ajacied UR en The Ajax-Prophet De poes Boomer uit Kontich (België) is gek op Dani! Mijn naam is Danny, Je begrijpt al naar wie ik vernoemd ben en ik wil nét zo goed worden. "Ik ben Harold de Lange, 1 jaar oud, nu al een echte jood en gek van de kleuren rood en wit! i.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 48