vragen aan.... ie collega gon met voetballen? as vroeger je idool? je het meest? ebleven en waarom? het meeste geleerd? Wat is het grootste verschil tussen Denemarken en Nederland? Kinderen willen geven Jen gaan voetballen? luister je het liefst? Is je favoriete eten? |e aan de supporters mee willen geven? |n als je nu niet meer kunnen voetballen? 'Ik was zes toen ik begon met voetballen. Mijn moeder vond dat een teamsport goed was voor mijn sociale ontwikkeling.' 'Ik heb niet echt idolen waarvan je posters aan de muur hangt, maar ik bewonder de gebroeders Laudrup.' 'Michael Laudrup. Niet alleen op het veld was hij een grote persoonlijkheid, maar ook buiten het veld altijd vriendelijk en respectvol naar andere mensen.' 'De wedstrijd van Aalborg tegen Panathinaikos. De laatste tien minuten mocht ik bij een stand van 1-1 voor het eerst in een Europees duel invallen en gaf vijf minuten voor tijd de assist waardoor we met 2-1 wonnen.' 'Van elke collega en trainer leer je wel wat. Van Morten Olsen heb ik geleerd om het Ajax-systeem te spelen, wat erg veel verschilt van de Deense manier van voetballen.' 'Voornamelijk de manier waarop er met het voetbal wordt omgegaan. In Nederland is het allemaal veel professioneler. Qua cultuur is er niet veel verschil.' 'Er zijn belangrijkere zaken dan winnen. Het allerbelangrijkste is dat je plezier hebt in het spelletje. Dan komt de rest vanzelf wel.' 'Eagle Eye Joe, Bon Jovi, Dire Straits.' 'Mexicaans en rood vlees.' 'In de afgelopen maanden is er natuurlijk het een en ander gebeurd. Ik hoop dat de supporters ons de tijd geven om alles op een rijtje te krijgen. We komen zeker terug. De ambitie is er nog steeds.' 'Aan de universiteit een studie economie volgen. Uiteindelijk zou ik dan een adviseur op een bank willen zijn of een belastingadviseur.'

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 25