Verkiezingen ledenraad Regio en Distxictsnieuws speler van het jaar '98/'99 meest beloftevolle speler '98/'99 you'll never walk alone Laatste kans! Inschrijving nog open tot 21 maart 1999. Aanmelden Inside News De ledenraad is het hoog ste orgaan van onze ver eniging en bestaat uit 30 leden die gekozen zijn door de leden in de zeven districten verspreid over heel Nederland. De leden raad controleert en advi seert het bestuur, wordt betrokken bij alle belang rijke beslissingen en wordt in principe gekozen voor een periode van drie jaar. Wij doen een dringend beroep op leden van de supportersvereniging zich kandidaat te stellen voor de ledenraad.Ieder jaar worden er in verschillende districten verkiezingen gehouden, zoals in de sta tuten van de Supporters vereniging Ajax staat ver meld. Dit jaar, 1999, zijn de districten E (Veluwe e.o, De Betuwe-Oost, Gelderland, Salland en Tukkerland) en F (Groot Amsterdam) aan de beurt om hun leden raadsleden te kiezen. Leden uit deze twee dis tricten die zich kandidaat willen stellen, worden ver zocht voor 30 maart a.s. een aanmeldingsbrief te sturen. Vertel daarin kort iets over uzelf, motiveer hierin waarom u zich kan didaat wilt stellen en ver geet niet een recente pas foto bij te sluiten. In Ajax Life no. 9, die in mei zal verschijnen, worden alle kandidaten per kiesdistrict voorgesteld met daarbij een stembiljet voor de stemgerechtigde leden. In Ajax Life no. 1, die in au gustus verschijnt, wordt de uitslag bekend gemaakt. Aanmeldingsbrieven kunt u sturen naar: Supporters vereniging Ajax T.a.v. de verkiezingscommissie Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Namens de verkiezingscommissie Ko Brouwer Vele groten hebben hem al gewonnen: de Rinus Michels Bokaal oftewel de speler van het jaar verkiezing. Dennis Bergkamp, Jari Litmanen, Frank Rijkaard, Mare Overmars, Ronald de Boer en Edwin van der Sar zijn de trotse bezitters van de titel. Aan wie dit jaar de eer te beurt valt, bepaal jij als supporter. Maak je keuze uit de spelers van de selectie. Stuur een briefkaart met je keuze, je naam en adres naar de Supporters vereniging Ajax, t.a.v. speler van het jaar, Antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam (postzegel niet nodig) of stuur je keuze via e-mail: organisatie@svajax.nl. Word jij als gelukkige getrokken uit de stapel die de winnende speler heeft gekozen, dan mag je de Rinus Michels bokaal overhandigen aan jouw speler van het jaar. Marco van Basten verbond zijn naam aan deze prestigieuze verkiezing tot meest belof tevolle speler van het jaar. Tarik Oulida was de eerste gelukkige die deze bokaal won. Daarna kwamen Nwankwo Kanu, Nordin Wooter, Mario Melchiot en vorig jaar Benni McCarthy. Wie dit jaar de Marco van Basten Bokaal ontvangt bepaalt de technische lei ding van Ajax. Denk jij te weten wie het wordt, stuur dan een briefkaart met je keuze, je naam en adres naar de Supportersvereniging Ajax, t.a.v. meest beloftevolle speler, Antwoordnummer 615,1100 VE Amsterdam (postzegel niet nodig) of via e-mail: organi- satie@svajax.nl. Word jij als gelukkige getrokken uit de stapel die de winnende speler heeft geraden, dan mag jij de Marco van Basten Bokaal overhandigen aan de meest beloftevolle speler van het jaar. Zoals velen van jullie al weten bestaat er sinds enige tijd een groep die probeert om een beetje sfeer in de Arena te krij gen. We weten allemaal dat het in de Meer en in het Olympisch Stadion mooier, beter en gezelliger was. Maar we moeten nu eenmaal leven (hoe spijtig ook) met het feit dat er enige jaren geleden is besloten om voortaan in de Arena te spelen. Nou is het natuurlijk erg gemak kelijk om te zeggen dat het allemaal niks is en dat het nooit wat zal wor den ook. Maar staan wij, Ajax-supporters, er met zijn allen niet om bekend dat wij altijd proberen om toch weer net even anders, net even beter dan de rest te zijn? Ja toch. Daarom hebben wij, de leden van het Sfeerteam, ook besloten om in elk geval een begin te maken met de sfeer. Een deel van jullie is bedolven onder een pak snippers, weer anderen hebben met grote vlaggen ons Ajax aange moedigd en zo is er en komt er nog veel meer. En dat is nou juist de bedoe ling van ons team. Ik weet best dat er een beetje lacherig wordt gedaan door sommigen, maar wat moeten we dan? Onze her inneringen zijn het enige dat we hebben uit die tijd en dat zal ook zo blijven. Laten we nu met zijn allen proberen om ook zulke herinneringen aan dit stadion te krijgen. Elke verandering van tradities is er een te veel, maar als het dan toch gebeurd is probeer de draad weer op te pakken en zorg er met z'n allen voor dat het ook in de Arena losbarst zoals in de goede oude Meer. Laten we met zijn allen proberen om het weer als vanouds te maken. You'll never walk alone Namens het Sfeerteam Olaf Ie bent van het vrou welijk geslacht (min. 18 en max. 30 jaar oud). Je woont in Nederland, spreekt Nederlands en hebt ook goede kennis van de En gelse taal. Je hebt, behalve aan één van de vorige Miss Ajax verkiezingen, nooit eerder aan andere verkiezing deelgenomen waarbij voetbal centraal staat. Stuur voor 21 maart 1999 een brief met je c.v. en kleurenfoto's naar: Supportersvereniging Ajax, t.a.v. het Miss Ajax comité, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Geef in je brief aan waar om je deel wilt nemen en wat je betrokkenheid met Ajax en de supportersver eniging is. De kleuren foto's moeten bestaan uit 2 foto's van het gezicht (profiel en aangezicht) en 2 foto's (totale lengte), één in badkleding en één in vrijetijdskleding. Voor meer informatie bel je met Rosalie op tele foonnummer 020- 3119702.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 19