mini's Morten bedankt, Jan succes door Nico Smith Vervolg van pagina 33 Ik ben op roek naar alles van lari Litmanen en Sunday Oliseh, vooral kaarten, foto's en posters. Angeliqve Hoekstra, Xeistraat 3, 3SI2 HV Utrecht. Gezocht: Litmanen-fans om mee te schrijven, liefst jongens boven de 18 jaar. Schrijf snel naar: Mailoes Korsmit {19 jaar), Groene Wond 43, 4731 TM Oudenbosch (NE). Sjax-fans opgelet: ik ben een meisje van elf jaar. Ik ben op zoek naar alles van Edwin van der Sar en naar een penvriend/in tussen de tien en vijftien jaar. Dus klim in je pen en schrijf naar: Kim Asbroek, Schoolkaterdijk 33, 7482 PX Haaksbergen. Gezocht: seizoenclubcard 1995-1996 van Ajax. Ik zoek al lang, wie kan mij helpen? W. Eijkenaar, Margrietplein 20, 7711 )V Nleuwlensen. Wie zou graag plaatjes en posters met mij willen ruilen? Schrijf me dan. Ik ben negen jaar en een hele grote fan van Ajax, vooral van Dani. Roland Schwelgman, S. Kloostermanstraal 10, 9061 BE Ciekerk. Op 25 oktober 1998 heb ik in de trein naar Enschede een tas gevonden met Ajax-spullen. Stefan Scheltema, 06-51920475. Welke Ajax-fan uit de omgeving van 't Gooi wil mij - een jonge Ajacied van 19 jaar - een keer meenemen naar een thuiswedstrijd? Be] Redos lohlas uit Weesp, tel. 0294-410450. Een super Ajax-fan (15) zoekt leuke penvriendinnen die net als ik heel veel van Ajax houden. Hobby's: voetballen, naar Ajax gaan, winkelen en uitgaan. Marie-lose Mandersloot, langbroekerdijk A17, 3947 BC Langbroek. Hello friends, I am Antonis, a very big Ajax fan from Greece. 1 would like to write with Ajax fans. My adress is: Antonis Damolis, 7 Anthemiou street, 71306 Iraklio Crete, Greece. In mijn verzameling videobanden ontbreekt de bekerfinale Ajax-PSV 1997 in Se Kuip. Wie kan mij tegen vergoeding helpen aan de beelden van deze wedstrijd, inclusief voor- en nabeschouwing? Michel de Wit, tel. 0182-525346. Te koop: vier originele Ajax-shirts, gedragen door de spelers. Het gaat om een blauw-wit uitshirt (no. 4, Frank de Boer), een thuisshirt (no. 14, Dani), een zwart-wit uitshirt (no. 10, Litmanen) en nog een thuisshirt (no. 17, Benni). Tel. 06-55324489. I'm hoping to make new penpals who are Ajax supporters. My interests: Ajax, music, films, writing. Favorite players: Van der Sar, Oliseh, Arveladze. Leroy Smith (22), 21 Cramerhouse, Surry Lane, Battersea, SW11 3TA, England. orten Olsen werd het gras onder de voeten weggemaaid. Weggemaaid door zijn onder danen, zijn eigen spelers, een deel van het team. Eens was hij generaal, maar bij Ajax werd hij koning. Een mens waar ik goed mee kon praten, vriendelijk doch streng, ami caal op afstand, dichtbij een mooi mens. Ik heb van hem genoten, ik heb hem gewaardeerd en doe dat nog steeds. Een mens naar mijn hart. Het eerste seizoen werd hij bejubeld, het tweede seizoen kon hij oprotten. Hij was vreemd en toch bekend, geroemd, maar geen Ajacied. Onderuit gehaald door een gebrek aan overwicht. Gebroederlijk werd zijn gezag ondermijnd en zijn regels aan de laars gelapt. Morten was uit de gratie, maakte slechts gedeeltelijk deel uit van het team. Gedeeltelijk, zonder zeggenschap en dat zonder een geldige reden. Zijn uitstraling zwakte Column lam of zijn het de kleren? Een beetje overtrokken, fenome nologisch mijn waarheid. Een moeilijk woord met als vertaling: het vermogen van invoelen. Je kunnen ver plaatsen in de mens, zijn gedachte kennen en weten wat zijn of haar gevoelens zijn, maar bovenal wat de volgende stap zal brengen. Dat is voetbal, weten wat de ander gaat doen. Vooruit kijken en scoren, dat doe je bij de ander, in zijn goal. Deze wetenschap pik ik van Cruijff. Net zoals ik een Betondorpen een Ajacied. We zaaien op de grond, die ons is gegeven. Die grond waar wij zaaien is van ons. Laten wij zuinig zijn op wat wij hebben. Namens de F-side, de G-side, mijzelf en alle supporters: Morten Olsen oprecht bedankt, Jan Wouters welkom, weer terug en succes. Wij komen er wel in 1999, bijna 100 jaar Ajax and still living. Wat een geweldige club, ons Ajax. Van wie is deze club? af, tot het moment dat de pijp aan Maarten werd Van ons Ajaciedenü! gegeven. Het bestuur kende geen uitweg en nam de onherroepelijke en in deze juiste en enige beslissing. In het belang van Ajax werd Morten de wacht aan gezegd. De vereniging nam haar beslis sing en droeg deze uit, de NV was stil. De koning is gevallen, lang leve de koning. Jan Wouters: een speler naar mijn hart, een vechter, een duidelijk aanwezige speler die van zich liet horen. En wie niet horen wil, moet voelen. De ultieme scheiding: in het veld een beest, buiten de lijnen het lam. Wie maakt de man? De wolf of het Ik wens u allen een gezond en succesvol Ajax-hart toe, maar ook een gezond en gelukvol 1999. Arrogant zoals ik ben, wens ik dit ook voor mijzelf. Getekend,

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 43