noord - Ajax 1 in Winter Wonderland Vaste bezoeker bij Ajax? G-side op Zuid? Vul de bon in op pagina 50 Inside News Tjokvol met 5.000 supporters, een geweldige sfeer, een teleurstellende 1-1, een beter spelend team en dat alles in een fantastische ambiance. lijk minder-validen kunnen dan op een aan hun wensen aangepast gedeelte van de tribune de wedstrijd volgen. De G-side is bedoeld voor alle minder-validen, van ge broken benen tot rolstoel gebruikers en hartklachten tot geestelijk gehandicapt. Bij voldoende animo gaan de supportersvereniging, Ajax en de Arena praten over de eventueel te treffen voorzieningen. Ondersteunt u dit plan, laat het de supporters vereniging weten. Schrijf naar Supportersvereniging Ajax, t.a.v. G-side, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam, of fax: 020-3119750. Meld je dan nu aan voor een seizoenkaart in één van de beschikbare vakken. Voor sommige vakken is de wachtlijst zo groot, dat je hiervoor geen kans maakt. Maar voor een aantal vakken op de tweede ring kun je je wel inschrijven! Als lid van de supportersvereniging heb je ook dit jaar weer de kans om met voorrang op de wachtlijst geplaatst te worden. Wellicht wil je samen met iemand op de wachtlijst staan. Je kunt die persoon dan opgeven voor een plaats op de wachtlijst. Wij zullen jullie allebei een aanbieding voor een seizoenkaart doen, zodat je samen de wedstrijden kan bezoeken. Geïnteresseerd? Vul dan de wachtlijstbon in en stuur deze op naar AFC Ajax NV. Je kunt tot 15 februari gebruik maken van ons aanbod om met voorrang op de wachtlijst te komen. Gerard van der Hoogte is een Ajax-fan in hart en nieren. Hij heeft een licht gestoorde motoriek oftewel hij is minder-valide. De 23-jarige Amsterdammer is ruim vijf jaar lid van de Supportersvereniging Ajax. Zijn stek is op Noord, maar Gerard komt altijd vroeg naar het stadion en grijpt dan de mogelijkheid aan om op Zuid tussen de F-side plaats te nemen. Hij vindt het belangrijk om de sfeer op Zuid te proeven en er aan bij te dragen. Hij heeft geluk want het is niet voor aUe minder-validen weggelegd. Op dit moment zijn er alleen (onvoldoende) plaatsen beschikbaar op de bovenste rij van de eerste ring. Gerard pleit er voor om voorzieningen te treffen voor een G-side. Lichamelijk en verstande-

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 23