eze band kunnen wij aflezen nodig veel omrijdt omdat zijn en geleden tijdens een zeer id-Limburg van de zenuwen e wegenkaart heeft gemorst or riownrrfon iq ©interiensing 'Dicht bij Ajax staan', dat doet Miss Ajax! Wijzigingen speelschema Op 9 mei zal de nieuwe Miss Ajax worden gekozen. Een representatieve functie, dicht bij Ajax èn bij de spelers. O! jJwVlfViM Uvll WB Het beste in wagenparkbeheer. wedstrijd van Ajax tegen Lierse SK, Finale Indoor Challenge Kom allemaal kijken naar de landelijke finaledag van het Indoor Challenge toernooi! De beste teams uit de verschillende voor rondes zijn hier vertegen woordigd. Tegelijkertijd vindt er een jeugdtoernooi plaats. Ajax-prominenten zullen aanwezig zijn. U bent van harte welkom op 31 januari in Sporthal De Pijp in Amsterdam (entree is gratis). FC Twente-Ajax Ajax-Sparta Ajax-NEC Heerenveen-Ajax Cambuur-Ajax 14 februari 28 februari 21 februari 17 februari (19.30) 11 april (18.00) Voetbal en een geweldadige dood. Op 8 december j.l. voor de wedstrijd Atletico Madrid - Real Sociedad is Aitor Zabaleta Cortazar doodge stoken. Aitor was een sup porter met heel zijn hart. In dat voetbalhart werd een mes gestoken en daar mee kwam een einde aan het leven van Aitor. Door een 'supporter'dood- gestoken. Doodom een voet balwedstrijd. Voetbal en een geweldadi ge dood STOP. Ons medeleven gaat uit naar alle nabestaanden van Aitor Zabaleta Cortazar. Voorwaarden Je bent van het vrouwelijk geslacht, min. 18 en max. 30 jaar oud. Je woont in Nederland, beheerst de Nederlandse taal en hebt een goede basiskennis van de Engelse taal. Je hebt behalve de Miss Ajax verkiezing nooit eerder deelgenomen aan een andere verkiezing waarbij voetbal centraal stond. Aanmelding gaat als volgt: Stuur vóór 15 februari een brief, je cv en een aantal kleurenfoto's naar Supportersvereniging Ajax, t.a.v. het Miss Ajax Comité, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam. In je brief geef je aan waarom je deel wilt nemen en wat je betrokkenheid met Ajax en/of de SV Ajax is. Vermeld in je cv ook je lengte, lichaamsgewicht en maten. De kleurenfoto's bestaan uit twee foto's van het gezicht (profiel en aangezicht) en twee foto's waarop je in je geheel bent afgebeeld, één in badkleding en één in casual kleding. Voor meer informatie: 020-3119702 (Rosalie) I Bel voor meer informatie (020) 312 36 00.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1999 | | pagina 21