ÜMs MITCHEL PIQUÉ Naam: Mitchel Piqué Geboortedatum: 20 november 1979 Positie: Linkshalf (8) Debuut in het eerste: - Huidige status: Speler tweede elftal Wim te Oort: „Hij is heel snel en technisch. Een pittig spelertje, hij zit er fel op. Ik vind hem heel goed." Hans WesterhoJ: „Een linkermid denvelder, die hier altijd vergele ken wordt met Davids. Hij heeft een beetje hetzelfde karakter, met een enorme Jighting spirit. En hij kan ook een goaltje maken. Herman Borman: „Mitchel vind ik zelf de meest getalenteerde van het hele groepje, hoewel hij de kleinste is. Hij heeft verschrikke lijk veel techniek, een goede snel heid. Mitchel heeft het karakter van Edgar Davids en hij is heel slim. Achter alles wat hij doet zit een bedoeling. Een verschrikkelijk gogme." M Mini's zijn Opgeven Amsterdam Dus stuur op die mini's!!!! Te koop aangeboden: Ajax-shirts van de afgelopen drie seizoenen (twee uitshirts en één thuisshirt voor ƒ120,-) en programmaboekjes van de laatste twee seizoenen (1,50 per stuk; alles voor ƒ15,-). Zelf zoek ik de eerste tien edities van het fanzine De Ajax Ster (DAS); ik ben bereid twee gulden per stuk te betalen. T. Lamers, tel. 0485-576320. Gezocht: Ajax-fans uit de omgeving van Nijmegen die willen carpoolen naar de thuiswedstrijden van Ajax. Da's wel zo milieuvriendelijk en goedkoop, toch? Janneke, tel. 024-3566689 (b.g.g in het weekend: tel. 0497-572341). Ajax-fan (21) zoekt leuke (pen) vriendinnen om mee te schrijven en dingen te ondernemen. Mijn favoriete Ajacied is Jari Litmanen. Andere hobby's: paardrijden, muziek en 'stadten'. Gerry van Ingen, Zuideinde 1,8428 HB Fochteloo (Friesland). Lieve Angelique uit Vaals, ik vind je ontzettend leuk, lief en aardig en ik wil graag met je verder. Je hoort snel weer iets van mij. Kusjes, Harry uit Amsterdam. Ajax-supporter (22) zoekt een lieve, fanatieke dame die met hem naar (uit)wedstrijden van Ajax wil gaan. Brief met foto reactie. Stefan van der Veer, Saturnuslaan 37, 1702 BA Heerhugowaard. Hallo, ik spaar kaartjes van wedstrijden van Ajax, WK '98, Engels voetbal en Europacup wedstrijden. Vele ruilmateriaal van onder andere Feyenoord, Ajax, NAC, Oranje en Heerenveen aanwezig. Schrijf wat je in ruil wilt hebben. Rik Verhoeven, Brouwerstraat 2, 4761 CC Zevenbergen. I come from Poland. I search and exchange programs. Contact: Mariusz Józefowicz, ul. Wieniawskiego l8e/8, 76-150 Darlowo, Poland. Omdat ik in Venlo woon, kan ik bijna nooit naar wedstrijden van Ajax gaan. Maar omdat ik wel een groot Ajax-fan ben, hoop ik dat jullie gebruikte wedstrijdkaartjes voor mij hebben. Dennis Mandie, Paalweg 23, 5926 PX Venlo. 21 AjAXUFE

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 21