Inside News VAN DE VOORZITTER Vanaf dit nummer van Ajax-Life wordt de ru briek 'Van de Voorzitter' weer een vast item. Ik wil deze ruimte in eer ste instantie gebruiken om u zo goed mogelijk te informeren over waar wij, als bestuur van uw vereniging, zoal mee be zig zijn. Ik hoor wel eens kritische geluiden, zo van „Wat doet de suppor tersvereniging nu eigen lijk?". Ik ben gewend goed naar kritiek te luisteren en er vervolgens ook daadwer kelijk iets mee te doen. Niet lullen, maar doen! Dat is mijn motto!! (Met excuses voor mijn taalge bruik) Vandaar dat ik vanaf nu voor elke uitga ve van ons verenigings blad de 'pen' pak en, naast de onderwerpen in de rubriek "Inside News", direct vanuit het bestuur een stukje schrijf. Ajax-supporters hebben hoge verwachtingen, niet alleen voetbaltechnisch. Voor ons als bestuur ligt er de opdracht die ver wachtingen zoveel mo gelijk te vervullen. Om hiertoe in staat te zijn moet je deze vereniging bijna als een bedrijf run nen. Onze vereniging telt tenslotte bijna 80.000 le den en heeft een begro ting van circa 4 miljoen gulden. Het 'nieuwe' bestuur zit nu iets meer dan een jaar. In dat jaar hebben we veel tijd gestoken in het professionaliseren van de verenigingsstruc tuur. Er is een traject in gang gezet waarbij er een strikte scheiding is aan gebracht tussen het be stuur, dat zich vooral be zig moet houden met het maken van beleid, en de organisatie, die zich vooral bezig moet hou den met de uitvoering van dat beleid. Het bestuur heeft hard aan zichzelf gewerkt en er is een sterke organisa tie neergezet met 12 me dewerkers in vaste dienst. Hierdoor is bij voorbeeld de ledenservi ce sterk verbetert. Jam mer dat de PCC (Per soonsgebonden Club Card) zoveel roet in het eten heeft gegooid. Veel werk is er dus ver richt om een stevig fun dament onder de vereni ging te bouwen, waar mee we klaar zijn voor de toekomst. Veel van dit werk is 'binnenshuis' gebeurd en u heeft daar weinig van gezien. Nu dit noodzakelijke traject van professionalisering en herstructurering in gang is gezet kunnen wij als bestuur onze aan dacht meer gaan richten op onze werkelijke taken en daarmee voor u meer aansprekende resulta ten. Er komt dan ook binnen kort een grootschalig le- denonderzoelc om opti maal inzicht te krijgen in de wensen en verwach tingen van leden en de samenstelling van het le denbestand. Zo verwach ten we duidelijk te krij gen hoe we specifieke wensen van verschillen de ledengroepen beter kunnen invullen. Behalve het verbeteren van de (werk)relatie met Ajax, 8 keer Ajax-Life i.p.v. 6 keer, het initiëren van het Sfeerteam, het realiseren van het Steunpunt (nu Info Desk genaamd) op de eerste en binnenkort één op de tweede ring, het bestrijden van de PCC, het vooruitwerken aan Internationalisering, het stimuleren van (onze) sponsors, het opstarten van Mo biel Straatvoetbal, het (mogelijk) uitko men van het Classic Card Album, het leveren van onze bijdrage aan het Sup portershome, de Sta- dionraad, de landelij ke FSVe.d., het zorgen voor voor deel en/of voorrang bij: de beursgang, kaartjes kopen, Ajax Direct catalogi e.d., wordt er volop gewerkt aan de voorbereiding van andere zaken. De ko mende tijd zult u nog veel van ons horen. In de volgende Ajax Life meer! Peter Goedbloed DISTRICT ZUID WEST Speciaal voor de jeugd leden van 8 tot en met 14 jaar in het district Zuid-West is er op zaterdag 6 februari 1998 een speciaal dagje Amsterdam georgani seerd. We gaan in ieder geval naar de Amsterdam Arena en het Ajax- museum. De rest van de dag houden we nog spannend, maar we kunnen wel dat een schitterende dag wordt. De kosten bedragen 15,00 per lid (inclusief busvervoer vanaf een opstapplaats bij je in de buurt en terug). Je kunt dit bedrag overmaken op rekeningnummer 52.03.63.442 t.n.v. Supportersvereniging Ajax District Zuid-West Nederland o.v.v. je naam en lidnummer. Informa tie: 020-3119700. FEEST DISTRICT OOST Op 11 februari organi seert district Oost een knallend districtsfeest in Wijchen. Kaarten kun je reserveren door overma king van 5,00 op bank rekening 44.14.43.109 t.n.v. W. Hubers te Did- am, o.v.v. je naam, lid nummer en woonplaats. De entree voor niet-leden bedraagt 10,00. Kinde ren onder de 1.50 meter hebben gratis toegang! Het toegangsbewijs wordt uiterlijk één week voor het feest toegezon den. Info: 06-50545073 of 06-50557932. AjAftlFE FOTO: RON RICHEL

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 12