We BbWeWjWs 4 COLUMN door Nico SMITH aesthetic De één zegt, 'laat ze gaan', de ander 'ze moeten spelen, we hebben ze nodig'. Mijn ene been zegt 'laat ze gaan', het andere 'we hebben ze nodig'. Maar wat is nodig en hoe lang is nodig? Eén jaar, twee, zes, tien of twintig? Nodig is een beperkte mate van zwakte. Als de Boertjes weg zijn, waar is nodig dan? Dan zijn ze er niet en moeten we zoeken naar wat we nodig hebben. Twee vervangers, want niemand is onvervangbaar. Dit is logisch, dit weten we. En als ik spreek van eerst spelen en dan praten, dan heb ik het over inhoud. Niet spelen en wel praten heeft geen inhoud. Dat is een impasse, een uitzichtloze zaak. Dit kan niet en zeker niet met onze Boertjes. Dat zijn voetbal-beesten, die eten voetbal, drinken voetbal en leren in hun spaarzame vrije tijd hun kinderen voetbal. Deze Boertjes hebben inhoud, veel inhoud. Als je dat weet, dan zie je ze kwijnen, opteren en verpieteren. Dat is iets wat niets met voetbal te maken heeft. Dat is de uitkomst van de commerciële vaten. Deze jongens horen op het gras in de Arena, want daar groeien ze. Het maakt eigenlijk niet uit op welk gras ze acteren. Ze moeten spelen, waar dan ook. Ze moeten niet luisteren naar de gevulde vaten. Het gevoel, het voetbalhart, dat is de enige, echte, eerlijke zuivere boodschapper van goede raad. Kom spelen, kom op het gras en laat ons genieten van jullie spel. Het maakt mij en met mij vele anderen niet meer uit, in de Arena of ergens anders. Als ik ze maar zie spelen, die eigenzinnige, fantastische voetballers. Geef ze de ruimte en laat ze bloeien. Wie komt als eerste over de brug of moet daar een referendum aan te pas komen? Ik wil ze weer terug, terug op het veld en diep in mijn hart terug in de Arena. Dit schreef ik op woensdagavond en op donderdagmiddag kon ik het weer herschrijven. Mooi niet! Dit staat en zij gaan bij Ajax verder. Onze voetbalbeesten zijn terug en kunnen zich te goed doen aan het gras van de Arena. Het lijkt of het gras steeds beter wordt. Volgens mij hebben Jan en z'n kornuiten daar een handje in gehad. De Boertjes zijn weer bij ons en Ajax heeft weer gewonnen. Wat we gewonnen hebben, zien we terug op het veld. Ik ben blij, op dit moment, maar bij het naderen van de zomer zie ik het buitje alweer hangen. Boertjes, wij lullen er niet meer over, zij lullen er niet meer over, hij lult er niet meer over, maar bovenal: ik lui niet er meer over. Voor nu welkom en in de. zomer zien we wel verder. AjAXLIFE HAIRVERDELERS 23 m )OQ laser impulsen n behandeling. December 1996 Laser Aesthetic Gezondheidscentrum Zuid-West (GZW) Faradaystraat 2, 2014 EN Haarlem (NL) Telefoon 023 - 524 91 36 524 02 59 Fax 023 - 524 87 40 LASER LEVENSLANGE GROEIGARANTIE, TERMIJNBETALING VANAF FL. 80,- P/MND Ja, ik wil graag een vrijblijvend consult en/of een gratis brochure over uw revolutionaire en unieke hairlase® methode.* Naam Adres Postcode woonplaats Telefoon M/V Leeftijd Doorhalen wat niet van toepassing is.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 23