opëffl£SX-isaS Na een korte onderbreking heeft het sfeerteam de draad weer opge pakt. Aanvankelijk waren er wat onduidelijkheden over de toe komst. Wij kregen een bericht dat Ajax na ons succes van vorig jaar in het nieuwe seizoen zou gaan beginnen met een nieuw opgezet, professioneel sfeerteam. Dit sloeg in als een bom. Doe je iets goed, pakt Ajax het weer af. Maar geluk kig heeft onze Oldenhof ons dui delijk gemaakt dat wij het sfeer team zijn en niemand anders. Al leen wordt alles nu bij Ajax ge coördineerd. Wij willen de sup portersvereniging hartelijk dan ken voor alle financiële middelen. Ook hun geloof in ons heeft ons zeer veel goed gedaan. Nu, onder de vlag van Ajax gaan we gewoon door om het stadion een Ajax-waardig karakter te ge ven. Er zijn zelfs meer mogelijkhe den toegezegd. Of alles ook goed uitpakt ligt natuurlijk ook aan jul lie. Samen moeten we het doen. Wij zijn geen mensen die belang rijk willen zijn of gezien willen worden. Wij zijn supporters die net als jullie meer sfeer en emotie op de tribune willen. Daarom heb ben wij ook een paar emotiebus sen op de omloop van de Arena neergezet. Hier kan je je idee of suggestie in kwijt. We zullen alle post behandelen en proberen ie dereen een berichtje terug te stu ren. Goede ideeën worden in sa menwerking met de bedenker van het plan uitgewerkt en uitgevoerd, mits hij/zij dit wil natuurlijk. Deze bussen kunnen uiteraard ook voor klachten, vragen en fanmail voor de spelers gebruikt worden. Wij zorgen ervoor dat de post bij de juiste persoon terecht komt. Ik praat altijd in de wij-vorm om dat het sfeerteam uit een aantal or ganisaties bestaat: de F-side, Axios, IDTV (geluid en beeld in de Arena), de Arena, Supportersver eniging Ajax, en hopelijk binnen kort ook mensen van de andere vakken. Iedereen heeft zijn of haar taak. Mocht je al een brief hebben gestuurd naar Ajax, dan zal je bin nenkort een berichtje krijgen. Zo als je zult begrijpen is er wat ver traging opgetreden na alle com motie, onze excuses hiervoor. Wij willen ook graag een vrijwilli- gerslijst opstellen. Iedereen die het leuk lijkt om een keer te hel pen in de Arena kan zich opgeven via een brief. Mocht je naar de wedstrijden gaan, gooi hem in de emotiebus. Het vrijwilligerswerk bestaat uit het op de juiste plaats krijgen van de sfeerverhogende middelen, dus langs de vakken en langs de stoelen gaan om zo een perfecte sfeer te organiseren. Mis schien wordt er ook een beroep op je gedaan voor het creatieve werk als het inpakken of uitdelen van snippers, of het verwerken van de binnenkomende post. Uiteraard word je door ons uitge nodigd, en daar hoort vrij entree bij. Ook zullen we zorgen voor een Arenakaart om je honger een beet je te stillen, want uren zonder voedsel kan natuurlijk niet. Als je maar je Ajax-hart op de goede plaats hebt en in dit gebeuren serieus bent. Natuurlijk wordt er veel gelachen en zullen we voor een perfecte sfeer zorgen, maar 100 procent in zet is echt nodig. Wij wensen ie dereen een leuk jaar toe en hopen dat jullie gauw reageren op onze oproep. 22 4JA1IFE

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 22