Maarten Oldenhof: 'DE SUPPORTERSVERENIGI AJA ABNAMRO i Sinds kort wordt de Ajax-zetel in het bestuur van de supportersvereniging bezet door algemeen directeur Maarten Oldenhof. Hij heeft de indruk dat de vereniging op dit moment goed functioneert. Volgens Oldenhof is de supportersvereniging van groot belang voor Ajax. M „De supportersvereniging verte genwoordigt onze achterban. Onze klanten. Het is heel belang rijk voor ons om te weten wat er leeft onder de supporters, wat ze wel en niet goed vinden. Het is daarom logisch dat een vertegen woordiger van Ajax deel uitmaakt van het bestuur van de supporters vereniging." De Ajax-zetel werd tot voor kort ingenomen door Karei Kleijn. Ol denhof vindt het niet vreemd dat hij als algemeen directeur van Ajax nu deze taak op zich genomen heeft. „Het is heel simpel. Op deze manier geeft Ajax aan hoe be langrijk wij de supportersvereni gingvinden." Maarten Oldenhof is niet veel 26 ajaxlife nieuws over de supportersvereni ging te weten gekomen sinds hij in het bestuur zit. „Er waren al hele goede contacten tussen Ajax en de supportersvereniging en je merkt dat we steeds meer naar el kaar toegroeien. De supporters vereniging functioneert goed en maakt een actieve en strijdlustige indruk. De huidige interim-ma nager heeft alles goed op poten." De komende maanden wordt het voor de supportersvereniging tijd om een nieuwe koers uit te zetten, vindt Oldenhof. „Zowel Ajax als het bestuur van de supportersver eniging vinden het belangrijk om erachter te komen wat mensen verwachten van de supportersver eniging en welke groepen erin ver- Tekst: Jeroen Kleijne ACTIEVE EN STRIJDLUS *oto iMint toul Cm Staatsloterij Maarten Oldenhof (rechts) voert het woord.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 26