PStfSMHl Heilbloemdijk 15688 JV Oirschot toe t de nieuwe Schoenen maken de Ajaciedü! Hoe iaruj heb je deze kamer al? „Ongeveer anderhalfjaar op deze manier. Ik heb eerst posters en plaatjes verzameld; toen ik genoeg had ben ik mijn kamer ermee gaan behangen. Ik heb deze kamer helemaal zelf zo gemaakt. Binnenkort komen er ook nog echte Ajax gordijnen in maar die zijn nog in de maak. Het plafond was ook behangen met plaatjes, posters en vlaggen maar die kwamen helaas naar beneden en toen heb ik die er maar vanaf gehaald en het plafond opnieuw gewit." Zitje vaak op je kamer? „Eigenlijk altijd buiten schooltijd. Het is mijn eigen plekje ik voel me er helemaal thuis!" Wat vind je het leukst aan jouiu kamer? „Alles! Ik hou vooral van de kleuren. Pas ben ik met kwast en verf aan het werk gegaan om stukken die nog niet naar mijn zin waren rood en wit te schilderen en ik ben trots op het resultaat!" Is er nog iets urntje mist in jouw kamer? „Ik ben heel tevreden met mijn kamer zoals hij nu is. Zoals ik al zei de gordijnen zijn in de maak en alleen een Ajax-klok staat nog op mijn verlanglijstje." Ondanks dat Pa blij! ik trouwe Dus wat (foto's misschien?!) van Kluivert liggen voor mij? Alvast bedankt. Marleen, Feikemastraat 20, 8801 BM Franeker Ik heb eventueel genoeg ruilmateriaal (postzegel is zeker weten antwoord) Ik ben een leuke meid van 14 jaar en een grote Ajax fan! Ben je een jongen boven de 13 jaar en Ajax-fan schrijf dan naar mij! Pasfoto is antwoord. Mijn adres is Dewie Rijnen, aja«ife TEKST EN FOTO'S:YVONNEWI Met zo'n elftal uit Lisse, kun je niet misse!

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 37