073-6146126 -y Johan Cruyff: Als je bepaalde bewegingen verkeerd aanleert, krijg je die later er maar met moeite uit. Dat is dan ook de reden dat ik 100% achter deze Cruyff Sports Voetbalkampen sta, die door de NKS worden georganiseerd..." Waar Meisjes en jongens van 8 t/m 16 jaar Sportherbergen in Valkenswaard, Grou en Apeldoorn van N.J.H.C. Wanneer Juli augustus 1998 Hoe lang Vijf dagen (maandag t/m vrijdag) 650,- per persoon. NKS-leden 625,- NJHC-leden 625,- Prijzen inclusief verblijf herberg op basis van volpension, (gast)trainingen en een Cruyff outfit. Elke 50e inschrijving is gratis! NKS Actief Vughterweg 1 5200 MA 's-Hertogenbosch Internet: http://Ww.nks.nl E-mnil: info@nks.nl i Jij als gedreven superverdediger, robuuste middenvelder of pijlsnelle voorhoedespeler krijgt deze zomervakantie de kans van je leven tijdens het Cruyff Sports Voetbalkamp voor jongeren van 8 tot en met 16 jaar. Een opleiding tot professional waar jij ook aan deel kunt nemen! De vijfdaagse Cruyff Sports Voetbalkampen bezorgen je een onvergetelijke tijd. De technische leiding is namelijk in handen van erkende trainers die hun sporen in het profvoet bal verdiend hebben. Denk maar eens aan oud-Feyenoorder Mario Been. Spelers van onder andere PSV, Feyenoord, Willem II en Fortuna Sittard geven bovendien gast- trainingen en leren je alle trucs uit het betaalde voetbal. Ook John de Bever, 's werelds beste zaal voetballer maakt deel uit van deze groep toppers. Je dus de mogelijkheid deze voetballers van dichtbij te ontmoeten. En nog mooier, zij leren jou de beste passeerbewegingen, de slimste tactieken en de fijnste traptechnieken. Naast voetbal wordt ook aandacht besteed aan sportgezondheid en fair play. Voor inschrijving of informatie bel

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 35