3 Zoals jullie wellicht hebben vernomen is er onlangs na de wedstrijd Gillingham - Fullham een supporter van Fullham overleden aan zijn verwondingen na een gewelddadig treffen met supporters van de tegenpartij. Als blijk van ongeloof dat deze gewelddadigheden nog steeds plaatsvinden hebben wij een bloemstuk naar de ouders van Matthew Fox gestuurd in de hoop dat we van onze kant een stukje steun kunnen geven. Verder hopen wij hiermee dat iedereen beseft dat er nooit mensen mogen overlijden ten gevolge van voetbalgeweld. woordigers. In het districtsteam worden de activiteiten van de verschillende regio's op elkaar af gestemd. Uit elk districtsteam wordt een lid aangesteld als con tactpersoon voor het bestuur: de districtsvertegenwoordiger. SPECIALE EENHEDEN De 'speciale eenheden' binnen de supportersvereniging zijn alle an dere vrijwilligers. Daartoe behoren bijvoorbeeld de stewards bij wed strijden of busreizen, medewerkers die uitvoerend werk doen bij fees ten, administratieve hulpen, sjouw- ploegen en de organisatoren van de toernooien. Eén van de activiteiten van de supportersvereniging: het Indoor Challenge toernooi OPROEP VOOR DE LEDENRAADS-VERKIEZINGEN In de volgende districten wordt binnenkort een ledenraadsverkiezing gehouden: B (Zuid-Holland, Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen en West-Brabant); C (Friesland, Groningen, Noord-Oost-Drente en de Noord-Oost-polder); D (Limburg, Land van Cuijk, Noord-Limburg, de Meyery en 't Lichtpunt). De ledentelling per I januari 1998 heeft uitgewezen dat de genoemde districten elk vier zetels krijgen in de ledenraad. Wij doen dan ook een dringend beroep op onze leden om zich verkiesbaar te stellen voor deze voor de vereniging zo belangrijke ledenraad. Alleen dan kan de raad een afspiegeling zijn van ons ledenbestand. Wij verzoeken u vriendelijk om in uw aanmeldingsbrief kort iets over uzelf te vertellen en daarbij een motivatie te geven waarom u zitting wilt nemen in de ledenraad. Tevens ontvangen wij graag een recente pasfoto. In een bijsluiter bij Ajax- Life 3 worden alle kandidaten voorgesteld, met daarbij een stembiljet. Wij hopen dat velen van u zich zullen opgeven. Let op! In het district E (Oost-Gelderland, Salland, Veluwe en omstreken, Tukkerland en Gelderland-Zuid) worden tussentijdse verkiezingen gehouden. Voor één zetel in de ledenraad bestaat op dit moment een vacature. Ook daarvoor zoeken wij nog belangstellenden. Kandidaten voor de ledenraad (uit de districten B, C, D en E) kunnen zich tot 18 mei schriftelijk aanmelden bij de Supportersvereniging Ajax, t.a.v. de verkiezingscommissie, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Namens de verkiezingscommissie, Co Brouwer 15 AJA*|FE

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 15