■ftem Ótto NUMMER 1 1998 £7?sv^ INTERVIEW Andrzej Rudy Arno Splinter en Rody Turpijn Spartnk Moskou Ajox-records INTERVIEW COLUMN Wil Coort Op bezoek bij Anderlecht... Piet Keizer EN VERDER: 21 24 WK 1998: Nigeria. Sunday Oliseh en Tijjani Babangida dromen van een WK-finale zonder Oranje. De favoriete kleuren zijn groen en geel. 30 34 39 47 53 54 aja: life I lil![«I'M Hij had dit seizoen in de Champions League kunnen spelen, maar de reservebank van Ajax klonk aantrek- kelijker.Andrzej Rudy maakte vaker dappere keuzes in zijn loopbaan, ervoer ook Morten Olsen. Een ont hullend gesprek met een voetbalzigeuner die eindelijk rust heeft gevonden. Vorig seizoen maakten ze indruk in een zwalkend elftal, maar deze jaargang hebben ze nog geen mi nuut gespeeld.Waar zijn de talen ten Splinter en Turpijn gebleven? De kans is klein dat Ajax de nul houdt in Rusland. 2 Altijd al willen weten wie de oudste Ajax-speler ooit is? Benieuwd naar de kortste wedstrijd van Ajax? Lees dan snel dit verhaal dat alle records breekt. 18 Nee, de nieuwe keeperstrainer van Ajax heeft niet de illusie dat hij Edwin van der Sar nog iets moet leren.Wil Coort, de opvolger van Frans Hoek, heeft het liever over 'onderhouden'. Ajax-Life bezocht de recordkampioen van België en kon in de rust gewoon naar het café aan de overkant. 50 Vanaf dit nummer verzorgt Ajax' beste nummer 11 aller tijden een exclusieve column voor Ajax-Life. Als introductie praten we met de nog immer ongrijpbare Keizer over onder andere zijn eigen loopbaan. „Ik onderschat niet dat ik sommigen ooit eens een leuke zondagmiddag heb gegeven." Column Nico Smith Inside news Ruim twintig jaar geleden kon hij al naar Ajax-1maar pas in 1997 is een droom werkelijkheid geworden. Assistent-trainer Heini Otto voelt zich thuis bij Ajax:'lk heb een topbaan bij een topclub.' Jeugdrubriek Mini-poster Frank de Boer Vaktaal. Een supporter lucht zijn hart in een nieuwe rubriek. Column Piet Keizer Puzzelpagina AjAftlFE

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 3