Voor leden van de Supportersvereniging Ajax sc Bestelbon voor leden Supportersvereniging Ajax Telecom Center SONY 2ar[3 2 /.O De aanbieding: De Sony CM-DX 1000 Mobiele Telefoon I De Supportersvereniging Ajax heeft in samenwerking met Sony Nederland en Telecom Center een unieke Ajax-telefoon ontworpen uitslui tend voor de leden van de supportersvereniging. Deze telefoon, met het legendarische nummer 14, wordt in een beperkte oplage van slechts 500 exemplaren gemaakt en geleverd met een genummerd echtheidscertificaat. Voor 199,- een unieke Ajax Sony CM-DX1000 mobiele telefoon met 1-jarig Hi GSM abonnement, compleet met accu, 220 volt burolader, handleiding en 1 jaar garantie. Een Hi aansluiting op Het Mobiele Netwerk van PTT Telecom via Sony 2Connect. Met Hi GSM bent u bereikbaar voor vrienden en familie: bellen en gebeld worden in heel Europa en daar buiten. De contractduur is 1 jaar, het abonnement bedraagt 34,95 per maand. Tijdens piekuren (ma t/m vr van 8.00 tot 19.00 uur) is het tarief 1,59 per minuut, tijdens daluren (ma t/m vr van 19.00 tot 8.00 uur en in het weekend) is het tarief slecht 0,35 per minuut. Naar drie voordeelnummers kan overdag voor 0,80 gebeld worden. Uiteraard wordt per seconde afgerekend. Opzegtermijn 3 maanden. Geen aansluitkosten (voordeel 108,70) en na verloop van het contract geen afsluitkosten. Als beste getest door de Consumentenbond Pop-up bellen met lithi- um-ion batterij: tot 70 uur standby en 10 uur spreektijd. Diverse accessoires zoals een tasje, autohouder en autolaadsnoer zijn tegen zeer aantrekkelijke prijzen te bestellen. Levering geschiedt alleen door Telecom Center. Voor meer infor matie kunt u uitsluitend met Telecom Center contact opnemen via telefoonnummer 035-5429797. Bel niet met de Supporters vereniging Ajax! ledereen die reageert krijgt bericht. Als u één van de 500 gelukkigen bent ont vangt u binnen een week een bevestiging en een bestellijst voor accessoires. Let op: deze aanbieding is slechts geldig tot 27 februari. De bestelbon met toebehoren en originele handtekening dienen uiterlijk 27 februari binnen te zijn; alle formulieren die later binnenkomen kunnen niet meer behandeld worden. Bovendien geldt: wie het eerst komt, wie het eerst maalt! Levering zal slechts plaatsvinden na acceptatie van de aanvraag door Sony 2Connect. SONY Postcode/Woonplaats: Telefoon privé: De telefoon wil ik als volgt betalen: Onder rembours. Aan de postbode betaal ik bij ontvangst 199,- plus 15,- rembourskosten. Ik bespaar 15,- en machtig Telecom Center Baarn BV om éénmalig het verschuldigde bedrag a 199,- af te schrijven van mijn (post)bankrekeningnr.: Handtekening: U dient een duidelijk leesbare kopie van een geldig legitimatie bewijs en een kopie van een recent (niet ouder dan 1 maand) bank- of giro afschrift bij te sluiten. Naam t.b.v. automatische incassotu Handtekening t.b.v. automatische incasso voor de telefoon a 199,- Deze bon gaarne zenden in een voldoende gefrankeerde envelop aan: Telecom Center Baarn BV, Nieuw Baarnstraat 55, 3743 BP Baarn. Ja, ik profiteer hierbij van de Ajax-supporters aanbieding en machtig hierbij Telecom Center Baarn BV om zowel voor mij een 1-jarig Hi contract af te sluiten bij Sony 2Connect als de automatische incasso van de abonnements- en gesprekskosten van mijn (post)bankrekening te verzorgen. Ik betaal geen aan- en afsluitkosten en verzendkosten. Voorletters:Lidnummer Supportersvereniging: Naam: Adres: Telefoon werk:

Ajax Life (vanaf 1994) | 1998 | | pagina 29