GEEN KOPZORGEN MEER! AJAJIIFE aesthetic DEELNAME 1998-1999 Ook DICK ADVOCAAT heeft de stap naar Laser Aesthetic genomen, waarom u niet? Telefoon 023 - 524 91 36 524 02 59 Fax 023 - 524 87 40 I HAIRVERDELERS 35 Tekst en foto's: Jeannette Schols dere geleerd heb om op soms lastige vragen beleefd en bondig te antwoorden. Daarnaast krijg ik goede begeleiding van de suppor tersvereniging en is mijn voorgangerYvonne de Baay een enorme steun." Volgens Yvonne, de Miss Ajax van het vorige seizoen, moet een winnares van de verkiezing stevig in haar schoenen staan. Er komt heel wat op haar af: „Het werk dat je als Miss Ajax doet, wordt vaak onderschat. Het kost niet alleen heel veel tijd, je moet de taak ook mentaal aan kunnen. Het is niet altijd even makkelijk om met beide benen op de grond te blijven staan. Plotseling ben je een VIP, een bekend persoon die bij de selectie hoort. Dat is een leuke en leerzame ervaring waar ik heel erg van genoten heb, maar het belangrijkste vind ik dat je jezelf blijft. Ik ben bewust met F-siders blijven optrekken en als Ajax een uitwedstrijd had, reisde ik gewoon per bus met ze mee. Daarnaast besteedde ik aandacht aan de jeugdspelers en hield bij welke resultaten ze boekten." Via het supportersblad Ajax-Life kunnen vrouwelijke Ajax-fans zich opgeven voor deelname aan de Miss Ajax-verkiezing. Na enkele se lectierondes zal één elftal overblijven voor de sportieve strijd. Ui teraard word je niet direct voor de leeuwen geworpen. Ruim van tevoren repeteert choreograafWilVeldhaak met de deelneemsters de show. Een goede presentatie is belangrijk. Het uiterlijk is echter niet doorslaggevend. Kandidaat NataschaVelzel: „Je hoeft niet su- perlang of-slankte zijn, als je maar een echte Ajax-fan bent en veel weet over de club." De vragenronde is een belangrijk onderdeel van de verkiezing. De winnares moet later de club kunnen verte genwoordigen en dat vereist kennis van voetbalzaken.Verder is het belangrijk dat je niet al te verlegen bent en bereid bent om veel tijd en energie in Ajax te steken. Daar staat tegenover dat, mocht je Miss Ajax worden, je een dynamisch jaar vol afwisseling te wach ten staat. Deelname aan de verkiezing én die ook nog winnen, zijn bijzondere ervaringen. Je maakt Ajax van dichtbij mee. Heb je inte resse? Schrijf je dan in. Stuur voor I januari 1998 een foto met brief naar de Supportersvereniging Ajax, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam.Vertel een aantal dingen over jezelf, zoals leeftijd, stu die of beroep, hobby's, lengte en maten en motiveer waarom je Ajax-supporter bent en de nieuwe Miss Ajax wilt worden. Overi gens is de deelname aan de wedstrijd alleen al, volgens ervaren kandidaten, een onvergetelijke belevenis: „Je hoort, al is het maar voor even, bij de beste voetbalclub." Voor Dick Advocaat De ervaren specialisten van Laser Aesthetic hebben dè definitieve oplossing voor kale(nde) plekken in uw hoofd haar. Met behulp van zeer geavanceerde lasertechnieken zijn wij in staat om dun haar voller te maken, uw haar grens te verplaatsen en kale plekken weg te werken. In één pijnloze behandeling wordt uw eigen haar blijvend herver deeld. Het verplaatste haar blijft gegarandeerd groeien, uw leven lang. Hou Dick Advocaat komend seizoen haar scherp in de gaten! Voor een gratis brochure of een vrijblijvend consult in ons instituut bij onze behandelde medewerkers, kunt u bellen of schrijven naar: Laser Aesthetic Gezondheidscentrum Zuid-West (GZW) Faradaystraat 2, 2014 EN Haarlem (NL) LASER Member of: the Villnow Clinic Group the International Society of Hair Restoration Surgery the European Academy of Cosmetic Surgery the American Academy of Cosmetic Surgery

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 35