AJAH.IFE ZAALVOETBALLEN VOOR ALLE LEEFTIJDEN VOORRONDES AANMELDEN Voor de derde achtereenvolgende keer organiseert de supportersvereniging voor haar leden tijdens de winterstop het Ajax Indoor Challenge Toernooi. De finale van het toernooi is gepland op 24 januari 1998; de voorrondes vinden plaats in de eerste helft van janu ari. Voetballers uit alle leeftijdscategorieën kunnen deelnemen, want er worden ook een Mini Challenge Toernooi en een Junior Chal- lenge Toernooi gehouden. Het Ajax Indoor Challenge Toernooi is toegankelijk voor teams van minimaal zes spelers, van wie er zeker vier lid moeten zijn van de supportersvereniging. De minimumleeftijd is veertien jaar. Het Junior Challenge Toernooi is bedoeld voor jeugdleden van elf tot en met dertien jaar; het Mini Challenge Toernooi voor jeugdleden van acht tot en met tien jaar. De jeugdteams bestaan uit maximaal negen spelers en worden door de organisatie samengesteld. (Voor alle genoemde leeftijden geldt I augustus 1996 als peildatum.) District Noord: 4 januari 1998 (Leek) District Oost: 4 januari 1998 (Arnhem) District West: 11 januari 1998 (Haarlem) District Zuid: I I januari 1998 (Tilburg) Landelijke finale: 24 januari 1998 (Amsterdam) Als je deel wilt nemen aan één van de toernooien, stuur dan één van de antwoordstroken vóór 15 november 1997 naar Supporters vereniging Ajax, Postbus 69,6900 AB Zevenaar. Voor het Indoor Challenge Toernooi geldt: aanmelden per team.Voor de beide jeugd- toernooien moeten de spelers zich individueel aanmelden. Inschrijving is definitief na betaling van het deelnamegeld. Handtekening: Antwoordstrook Mini Junior Challenge Toernooi Ja, ik doe mee aan het O Mini Challenge Toernooi O Junior Challenge Toernooi op 24 januari in Amsterdam. Voornaam: Achternaam: Antwoordstrook Indoor Challenge Toernooi Ja, wij doen mee aan het Ajax Indoor Challenge Toernooi 1997-1998 Onze voorkeur gaat uit naar de voorronde in District Gegevens contactpersoon Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoon: Teamnaam: Adres: Postcode: Telefoon: Lidnr. Geboortedatum: Bij deze machtig ik de Supportersvereniging Ajax éénmalig om het inschrijfgeld van ƒ12,50 af te schrijven van rekeningnummer: Restitutie van het bedrag is na betaling niet meer mogelijk. Datum: Gegevens teamleden Naam: Lidnr.: Naam: Lidnr.: Naam: Lidnr.: Naam: Lidnr.: Bij deze machtig ik de Supportersvereniging Ajax éénmalig om het inschrijfgeld van 80,- af te schrijven van rekeningnummer: Restitutie van het bedrag is na betaling niet meer mogelijk. Datum: Handtekening:

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 34