LASER ajahjfe GEEN KOPZORGEN MEER! aesthetic Zien en gezien worden, that's the business. Ik heb een half uur met je gesproken, ik weet je wat doet, wie je bekende vrienden zijn, maar ik weet niet eens je naam.Wie ben je eigenlijk? Zomaar een verhaal over 'opkomen, blinken en zinken'. De drie stadia waarin zien en gezien worden hun herkomst en afronding kennen. Olympisch Stadion, laatste seizoen, plaats: De Foyer. Het laatste seizoen had ook het seizoen daarvoor kunnen zijn of het seizoen daarvoor of daarvoor. 500 mensen in één ruimte. Een ieder praat druk, lacht en amuseert zich. Daar tussen staan spelers met mensen te praten. Gedwongen luisteren, naar wat er gezegd wordt of eigenlijk naar wat er niet gezegd wordt. De speler staat er wat onwennig bij. De prater praat hard, kijkt de speler niet aan en concentreert zich op de omgeving. Ziet iedereen hem wel? Hij die praat met een speler, hij is belangrijk en wil dat dat ge zien wordt. Zijn hoofd gaat van links naar rechts en weer terug, de omgeving dwingend aankij kend. 'Kijk naar mij' spreekt de blik, 'ik spreek met een speler en ben daarom belangrijk, een bekende.' Met de blik op oneindig, zoekend naar een reddende engel, ziet de speler de mond van de hardprater op en neer gaan. Uiteindelijk wordt de speler verlost. De hardprater is stil en kijkt om zich heen of iedereen hem en z'n speler heeft gezien. Of kijkt de hardprater uit naar een volgend 'contractueel' slachtoffer? De moraal en het einde van dit verhaal zou kun nen zijn: 'Wil je een bekende Nederlander wor den, ga dan iets in het voetbal doen'. Ook zou ik met de woorden van sportjournalist Paul On- kenhout kunnen afsluiten: „Op het moment dat mensen zichzelf belangrijk beginnen te vinden, en dat is al snel het geval in de sport, gaat het mis." Of met het verhaal over de koning en de hofnar. Maar vergeet niet, bekende, als je een scheet laat, staat het op de voorpagina. Zo is het in voetbal. Nico Smith Voor Dick Advocaat De ervaren specialisten van Laser Aesthetic hebben dè definitieve oplossing voor kale(nde) plekken in uw hoofd haar. Met behulp van zeer geavanceerde lasertechnieken zijn wij in staat om dun haar voller te maken, uw haar grens te verplaatsen en kale plekken weg te werken. In één pijnloze behandeling wordt uw eigen haar blijvend herver deeld. Het verplaatste haar blijft gegarandeerd groeien, uw leven lang. Hou Dick Advocaat komend seizoen haar scherp in de gaten! Voor een gratis brochure of een vrijblijvend consult in ons instituut bij onze behandelde medewerkers, kunt u bellen of schrijven naar: Laser Aesthetic Gezondheidscentrum Zuid-West (GZW) Faradaystraat 2, 2014 EN Haarlem (NL) Telefoon 023 - 524 91 36 524 02 59 Fax 023 - 524 87 40 HAIRVERDELERS Member of: the Villnow Clinic Group the International Society of Hair Restoration Surgery the European Academy of Cosmetic Surgery the American Academy of Cosmetic Surgery

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 33