aja*|FE PETER GOEDBLOED GERARD VELTHUIZEN Het nieuwe bestuur van de Supportersvereniging Ajax.V.l.n.r.: Frans Viveen, Gerard Velthuizen, Caroline Dieleman, Peter Goedbloed, Hans Hoevenberg, Wilco Jongenelis, Robin Draak en Karei Kleijn. Op de foto ontbreekt Herman Kalter. „Ik ben 41 jaar geleden geboren in Middel burg. Ik heb vier kinderen, waarvan twee uit mijn eerste huwelijk. Reeds op twintig jarige leeftijd werd ik ondernemer. Ik ben vooral in de autobranche actief (geweest). Zo heb ik een autodemontagebedrijf en een garagebedrijf gerund.Voor de landelij ke branche-organisatie voor autodemonta- gebedrijven, Stiba, heb ik in diverse func ties veel werk verzet. Sinds 1995 voer ik de directie over onder meer een groot handel in apparatuur die gebruikt wordt bij de demontage van voertuigen. U ziet het, ik heb veel ervaring als bestuur der van grote- en kleine rechtsvormen. Daarnaast heb ik met plezier gewerkt in het stichtings- en verenigingsleven. Ik heb een ruime kennis op het gebied van juridi sche en fiscale zaken, organisatiekunde, ad- ministrateren, boekhouden, personeelsbe leid, public relations en veiligheids^, milieu- en arboregels. Één van de dingen die mij aantrekt in het besturen is het ontmoeten van verschillen de mensen. In mijn werk heb ik leren om gaan met zowel autoslopers als ministers. Deze ervaringen zullen mij van pas komen als bestuurslid van de Supportersvereni ging Ajax, die immers óók heel breed ge schakeerd is. Het belangrijkste in mijn bestuurswerk is het behartigen van de belangen van de Ajax-supporters, die ik hoog heb zitten. Ik ben van plan goed te luisteren naar de ka derleden, vrijwilligers, medewerkers en alle andere Ajax-supporters. De suppor tersvereniging is immers van jullie. Mij staat een supportersvereniging voor ogen die een ambitieus beleid voert, waarbij het bestuur echt bestuurt en een professio neel opgezet secretariaat een belangrijk deel van de uitvoering op zich neemt. Een zorgvuldige financiële planning vormt daar voor de basis. Door een goede synergie en zorgvuldige financiële planning wordt dan voor de leden het maximale bereikt. En dat kan en moet héél veel zijn." „Ik ben 45 jaar, woon in Arnhem en ben getrouwd. Één van mijn twee prachtige dochters droomt van een relatie met Dani. Ik ben Ajax-supporter sinds de wedstrijd in de mist tegen Liverpool. De eerste wed strijd die ik bijwoonde was in 1972 de strijd om de wereldcup tegen Indepen- diente in het Olympisch Stadion. Op het moment ben ik directeur van wo ningstichting Ons Bezit inVught. Ik ben acht jaar wethouder en zestien jaar ge meenteraadslid in Arnhem geweest. Daar naast was ik interim-(advies)manager en directeur van woningbouwvereniging Sint Joseph Heumen. Mijn bestuursverleden is divers: woning corporaties, vluchtelingen/minderheden, theater en diverse bestuurlijke functies m.b.t. medezeggenschap (extern voorzitter van enkele ondernemingsraden). In Zuid- Afrika was ik onder meer waarnemer bij de eerste vrije verkiezingen." „Ik ben 33 jaar oud en ben geboren in het hartje van Amsterdam. In het dagelijks le ven ben ik zelfstandig belastingadviseur en aanbieder van/bemiddelaar bij practisch alle andere financiële diensten. Ik heb bijna mijn hele jeugd in het buitenland doorge bracht en daardoor tot mijn grote verdriet de successen van de jaren zeventig niet meegemaakt. Op dat moment heb ik mij dat echter niet gerealiseerd, want in het buitenland wonend was ik absoluut geen voetbalfan. Pas toen wij weer in Nederland kwamen wonen, verloor ik onmiddelijk mijn hart aan Ajax en dat is nooit meer veranderd. Het oude zeer van het missen van de jaren zeventig-successen is redelijk verdwenen doordat ik het geluk heb gehad de latere successen wel - van dichtbij - mee te mogen maken. De recente ontwikkelingen in het bestuur van onze supportersvereniging, hoe verve lend ook, vormen voor mij een unieke en zeer welkome mogelijkheid om eindelijk eens iets terug te doen voor het duppie van mijn hart. Mijn bestuursportefeuille be vat algemene zaken en communicatie, waarbij ik nauw zal samenwerken met Ca roline Dieleman en Wilco Jongenelis.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 47