dEFa Manager worden van je eigen voetbalclub. LOCC Cgjroe Een spel, spannender dan de werkelijkheid! Voetbal-simulatiespel per post. V O E T B A I.^A N A G E R Inlichtingen voor verkooppunten Voca bv 035-5264442 - Huizen De Stoplock LED, als één der beste getest, voorkomt diefstal en vernieling van uw auto. Hij is eenvoudig aan te brengen aan het autostuur en werkt preventief: het LED knipperlicht is van buitenaf goed zichtbaar. Verkrijgbaar bij Halfords, Brezan, Carlife, Automat, Citroëndealers, VW- en Audi- dealers, Bovag-garages en de betere auto shops. Meer informatie: Defa Europe B.V. 020-6846226. Voetbalmanager, het spel voor iedere voetballiefhebber die wel eens willen weten hoe hij het zou doen als "Manager" van een voetbalclub. Dit is je kans om je krachten te meten met andere Managers. In een seizoen speel je 30 competitiewedstrijden, doe je mee aan de Beker (knock-out systeem). Je koopt en verkoopt spelers, je bouwt een volledig multi-functioneel stadion. Je bepaalt zelf hoe je het tegen de komende tegenstander gaat aanpakken; van het systeem dat je gaat spelen tot en met 1 het trainingskamp datje met de spelers bezoekt.Verbouw je het stadion of koop je een nieuwe spelbepalende speler, of moetje toch eerst de trainer ontslaan? Dit alles maak je mee met Voetbalmanager, het wekelijkse voetbal-simulatiespel per post. Voetbalmanager is een echte onderlinge competitie. Je hebt te maken met tegenstanders van vlees en bloed, en dus niet met een computer. Wie er de beste is, dat maken jullie onderling wel uit. Meer weten? Vraag het gratis "Handboek Voor De Manager" aan. Daarin staat alles omschreven waar het in dit spel om draait. Van de businessseats in het stadion tot de spelers, van de scouting van de jeugdspelers tot en met de dagelijkse trainingen. Bel, schrijf, fax of e-mail naar: DE VOETBALSIMULATIE PER POST Postbus 3578, 3003 AN Rotterdam.Tel. 010 2650123, fax 010-4675157, e-mail: 126860@student.fbk.eur.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 10