DE meer: ajajufe aesthetic HERVERDELEN VAN HET EIGEN HAAR MET LASER voorbeeld automatisch vanuit gaat dat Feye- noord van Ajax verliest, MvH))." Van de Voort heeft inmiddels een brief ge schreven naar hetAjax-bestuur waarin hij vraagt of het bestuur ook initiatieven wil ont plooien om de straten in de nieuwe wijk naar Ajacieden te vernoemen.Van de Voort: „Ik heb nog niks gehoord. Maar ik hoop dat hetAjax- bestuur uit respect voor de oude en nieuwe supporters contact zoekt met stadsdeel Wa tergraafsmeer. Een Ajax-wijk is de bekroning van de grote maatschappelijke functie van de vereniging." Van de Voort zelf is inmiddels wel naar het stadsdeel gestapt. „De besluitvorming moet nog beginnen. Er is afgesproken dat zij later weer contact met mij opnemen. Het is in ieder geval niet de gewoonte om straten naar nog levende personen te vernoemen. Een Johan Cruijff-plein is dus waarschijnlijk niet mogelijk. Maar in 97 jaar Ajax zijn genoeg bekende Aja cieden overleden. Het lijkt me mooi als de straten in het hart van de nieuwe wijk ver noemd worden naar de oprichters van Ajax: Han Dade, Floris Stempel en Karei Reeser. Om die kern heen kun je dan andere Ajacie den vereren. Het doet er niet toe dat die oude namen veel supporters niets zullen zeggen. Denk je dat Amsterdammers wel weten wie de heer Vrolik was, of meneer Kinker? Al die oude medici, burgemeesters, kunstenaars en politici zijn toch ook onbekend?" Een woordvoerder van stadsdeel Water graafsmeer erkent dat er veel interesse is in een Ajax-wijk. „Dit leeft ontzettend onder de mensen. Concreet is er binnen onze deelraad nog niets over geopperd. Er wordt een straat- namencomnmisie benoemd, die zich over de nieuwe wijk zal buigen. Daar zal ook een ver tegenwoordiger van de nieuwe bewoners in zitten. We hebben een oproep gedaan om mee te spreken over de nieuwe buurt en daar heeft een aantal mensen op gereageerd." Kan ik alvast een woning reserveren aan de toekomstige Jack Reynolds-laan? „Nee, tenzij je al tien jaar woonachtig bent in de Water graafsmeer. Dat is een belangrijke voorwaar de. Het is trouwens nog helemaal niet bekend welke soort woningen er aan het eind van deze eeuw zullen verrijzen. Ik weet alleen dat veel mensen een Ajax-wijk wel zien zitten. Ie dere burger staat net trouwens vrij om met ideeën te komen. Ik kan me niet voorstellen dat als veel mensen met Ajax-straatnamen ko men, de straatnamencommissie die naast zich neer zal leggen." De ervaren specialisten van Laser Aesthetic hebben dè definitieve oplossing voor kale(nde) plekken in uw hoofdhaar. Onze hairlase' techniek is uitermate geschikt om dun haar voller te maken, uw haargrens te verplaatsen en kale plekken weg te werken. In één pijnloze behandeling wordt uw eigen haar blijvend herverdeeld. Het verplaatste haar blijft gegarandeerd groeien, uw leven lang. Enkele resultaten heeft u onlangs op de televisie kunnen zien. Voor een gratis brochure of een vrijblijvend consult in ons instituut bij onze behandelde medewerkers, kunt u bellen of schrijven naar: Gezondheidscentrum Zuid-West (GZW) Telefoon 023 - 524 91 36 Fax 023 - 524 87 40 Vele prominenten gingen u voor. Waarom ook u niet? Member of the Villnow Clinic Group. Member of the International Society of Hair Restoration Surgery. 37 Tekst: Marcelle van Hoof Adres stadsdeel Watergraafsmeer: Helmholtz- straat 61, 1098 LE Amsterdam. Laser Aesthetic Faradaystraat 2, 2014 EN Haarlem (NL) LAjfER

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 37