DISTRICT OOST AJAJIIFE 31 Internationaal jeugdtoernooi In het weekend van 16 en 17 augustus houdt v.v.Vorden een internationaal D-pu- pillen toernooi. Deelnemende verenigin gen zijn onder meer Sparta, Feyenoord en uiteraard Ajax. District Oost van de Sup portersvereniging Ajax is beide dagen aan wezig met een informatiestand. Met een van de activiteiten zijn mooie Ajax-prijzen te winnen. Alle reden dus om op 16 en 17 augustus een bezoek te brengen aan de velden van v.v.Vorden. Busreizen seizoen 1997-1998 Als er voldoende animo voor is, gaat Dis trict Oost (voorheen de regio's Betuwe, Oost-Gelderland, Salland,Tukkerland,Velu- we omstreken) in het seizoen 1997- 1998 weer busreizen organiseren naar de thuiswedstrijden van Ajax. De busreizen zijn zowel bedoeld voor leden van de sup portersvereniging als voor seizoenkaart en clubcardhouders. Uitgangspunt is dat de ritprijs niet hoger mag zijn dan twintig gulden per persoon. Deelnemers aan de busreizen moeten zelf zorgen voor een geldig toegangsbewijs. Belangstellenden kunnen een briefje sturen naar de Suppor tersvereniging Ajax, District Oost.Voor de regio Salland ofTukkerland is het adres: De Ibis 24,7609 ES Almelo.Voor Betuwe.Velu- we Omstreken en Oost-Gelderland: Postbus 69,6900 AB Zevenaar. Districtsfeest Babberich Ruim tweehonderdvijftig supporters wis ten op 29 april jongstleden de weg te vin den naar het zalencomplex 't Centrum te Babberich voor een feestavond. Floris Thoolen (hij verving Michael van Praag die zich had afgemeld vanwege een ingelaste bestuursvergadering) opende de avond met een uiteenzetting over de gang van za ken binnen Ajax. Hoogtepunt van de avond was natuurlijk de presentatie van de selec tiespelers. Met name Winston Bogarde werd met gejuich ontvangen. Maar ook Miss Ajax had over belangstelling niet te klagen. Bobby Haarms vermaakte zich op perbest tussen al deze supporters uit het oosten. De stemming werd nog verhoogd door een sprankelend optreden van Dan ny Lukassen en terwijl het lied 'De goden zonen' nog naklonk vertrokken de gasten alweer richting Amsterdam. Hierna betra den de eerste supporters het podium voor een karaoke show. Uiteraard gaan er aan dit soort activiteiten veel voorbereiding en organisatie vooraf. Een speciaal woord van dank aan de vrij willigers, zalencomplex 't Centrum, de ABN-AMRO en firmaToorank uit Didam is zeker op zijn plaats. Het was een groot succes! Uitbreiding regioteams District Oost zoekt nog enthousiaste le den die zich willen inzetten bij regio- en districtsactiviteiten. Hoe beter de sprei ding van vrijwilligers, hoe makkelijker het wordt om activiteiten te organiseren. Geïnteresseerden kunnen schrijven naar de Supportersvereniging Ajax, District Oost.Voor de regio Salland ofTukkerland is het adres: De Ibis 24,7609 ES Almelo. Voor Betuwe,Veluwe Omstreken en Oost-Gelderland: Postbus 69,6900 AB Ze venaar. Wij nemen zo snel mogelijk con tact met je op. Winnaar Ajax' Indoor Challenge ook in buitenland succesvol De winnaar van het Indoor Challenge- toernooi 1996/1997, team Snetselaar uit Bennekom, heeft 8 mei jongstleden de Supportersvereniging Ajax vertegenwoor digd op het supporterstoernooi van Ein- tracht Frankfurt. Supportersverenigingen van beroemde clubs als Barcelona, Leeds United,Austria Wien,Vitesse, Bayern Mün- chen en Borussia Mönchengladbach deden mee. Ook in dit toernooi was team Snet selaar succesvol. In de halve finale werd met 1-0 gewonnen van de voormalige Oostduitse vereniging Hansa Rostock. In de finale ontmoette 'Ajax' Borussia Mön chengladbach. Ook deze club was voor 'Ajax' duidelijk een maatje te klein. 'Ajax' won met 3-1. Met een schitterende trofee en een aantal andere prijzen ging het suc cesvolle team voldaan terug richting Ne derland. Data Indoor Challenge-toernooi 1997/1998 Voorrondes senioren: Leek 4 januari 1998 Arnhem 4 januari 1998 Haarlem 11 januari 1998 Tilburg 11 januari 1998 Landelijke finale-dag en Indoor Challenge jeugdtoernooi Amsterdam 24 januari 1998 In de eerstvolgende Ajax-Life volgt meer informatie over dit toernooi en over de wijze van aanmelding. Trainingsmiddag op De Toekomst Tot op heden is er geen datum bekend waarop de winnende jeugdteams van het Indoor Challenge-toernooi 1996/1997 een trainingsmiddag krijgen op De Toekomst. Hoewel het nog even kan duren garan deert de supportersvereniging deze trai ning, ook al vindt deze pas plaats in het nieuwe seizoen. s

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 31