Win - zonder aankoopverplichting een WK voetbal. bij aanschaf Braun Flex Integral scheerapparaat Bij aanschaf van een Flex Integral scheerapparaat, krijg je tijdelijk van Braun 25,- teruggestort op je rekening. De Flex Integral scheert snel en glad, ook de lastige haren in de hals. In een zwenkend scheer- hoofd zit het scheersysteem met tweeling-scheerblad en geïntegreerde micro-tondeuse. Hierdoor volgt het scheerapparaat optimaal de contouren van het gezicht en scheer je je in één keer glad. De retouractie geldt voor alle Flex Integral scheerapparaten gekocht in Nederland in de periode van 15 mei t/m 20 juni 1997. In de winkel vind je de actiefolder met alle details over de actie. Maar er valt nog meer te verdienen! Braun is sponsor van het WK voetbal '98 in Frankrijk, het grootste sportevenement ter wereld. Om je alvast in de stemming van het WK voetbal te brengen verloot Braun 200 WK voetballen onder degenen die onder staande vraag goed beantwoorden. Ben je één van de gelukkigen dan krijg je de WK voetbal thuis gestuurd Ja, ik ding mee naar een Braun WK voetbal en beantwoord hieronder de meerkeuze vraag Welk land heeft het meest aantal keren het WK voetbal gewonnen? Argentinië Brazilië Italië Duitsland http .//www. brau nnl Naam: Adres: Plaats: Geb. datum FRANCE98 Postcode: OFFICIAL SHAVER De winnaars krijgen per post bericht van Braun. Over de uitslag is geen correspondentie mogelijk. De compleet ingevulde bon opsturen naar: Braun Nederland BV, Postbus 351 2280 AJ Rijswijk. fZS,- retour

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 13