LIFE NHOUD EDACTIE 26 28 30 32 37 38 AJAH.IFE Een donkere zondag diende zich aan. Carlo Picornie was van ons heen gegaan. Neergeslagen, doodgeknuppeld en afgemaakt. In Beverwijk liet Carlo z'n leven, familie en medesupporters achter. Mensonterend, niet te begrijpen en buiten de werkelijkheid.Waar moet dat heen? Wie weet hier nog een weg? Dit kan zo niet verder, hier ligt een taak voor ons allemaal. Wij supporters van Ajax roe pen een halt toe aan dit nodeloze geweld: Die onnodige haat. Op het voetbalveld wordt de strijd geslecht, niet el ders op een veldje in Beverwijk. Carlo's dood mag nooit vergeten worden. Hij zal in ere verder leven en een lege plaats achterlaten. Carlo, wij hopen met jouw dat dit het einde zal zijn van nodeloze acties. Jouw naam blijft ver bonden aan, naar ik hoop, betere tijden, van tegenstan ders die de strijd op het veld beslechten. Niet daarbuiten, anoniem, maar waar het hoort: om en rond het voetbal veld. Een Ajacied is dood. Laat zijn dood niet voor niets zijn. Dit laatste ligt in ons aller handen. Carlo, vaarwel en be dankt. Ook al spraken we drie woorden met elkaar, we zagen elkaar meer dan eens, je was erbij en dat moet toch genoeg zijn. Een lege stoel is het resultaat. Carlo, 'You never walk alone'. In deze Ajax-Life beschrijft onze sterjournaliste Marcelle van Hoof de ups en downs van Richard Witschge. Richard vertelt dat bij Barcelona de voetbalbroeken lekkerder za ten. Marcelle duikt de historie in van de Ajax Supporters verenigingen en feliciteert Johan Cruyff met z'n vijftigste verjaardag. Dit doet zij door vijftig details uit het leven van Cruijff smakelijk te beschrijven. Meneer Cruyff, gefeliciteerd. Verder worden Jan Wouters, Heini Otto en Dean Gorré voorgesteld, alsmede het nieuwe interim bestuur van de supportersvereniging Ajax. Ook de ledenraad stelt zich voor. Natuurlijk voor onze jeugdleden is er de jeugdhoek, waar Milanda, Daniëlle en Liesbeth hun jeugdgeheimen aan het papier toevertrouwen. Nieuw in deze Ajax Life is het Disctrictsnieuws. Dit nieuws, uit Nederland en oms treken, wordt hier opgetekend. De verhuizing van de sup portersvereniging wordt breed uitgemeten. Blijft er nog één ding te wensen: veel leesplezier.... en heb je klachten, je weet ons te vinden: De Toekomst, daar waar Ajax zijn goud bewaard. Nico Smith 3 glgai OFFICIEEL ORGAAN VAN DE MW AJAX SUPPORTERSVERENIGING 4e jaargang nummer2, april 1997 Ajax - Life verschijnt 6 keer per jaar en wordt gratis toegezonden aan de leden van de Supportersvereniging Ajax. Redactieadres Ajax-Life, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam telefoon 020-311 97 00 telefax 020-311 97 50 Hoofdredacteur Nico Smith Eindredactie Marcelle van Hoof Kernredactie Ajax-Life Eric van Leeuwen Math Wijnands Jeroen Kleijne Gilberto Calcio Claudio Canasta Onno Karman Jeugdredactie en overige medewerkers MilandaVacher Peter Wemelink Huub Coenen (Cartoons) Daniëlle Christiaanse Liesbeth Hartman Fotografie Louis van deVuurst Ron Richel Ereleden Dennis Bergkamp Wim Jonk Stefan Pettersson Uitgever Bosch Keuning nv Postbus 1,3740AA Baarn Telefoon 035-5482311 Telefax 035-5411431 Losse verkoop Ajax-Life is te koop bij geselecteerde boekhandels. Losse nummers zijn te bestellen bij de uitgever door overmaking van 5,95 per nummer en 3,- aan verzendkosten op rekeningnummer 55.27.20.674 t.n.v.Ajax-Life. Ledenadministratie Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Telefoon 020-311 97 00 Ontwerp Bosch Keuning (Ronald Wassink) Technische eindredactie Bosch Keuning (Mark Spoelstra) Vormgeving, zetwerk, litho grafie, druk en afwerking Bosch Keuning grafische bedrijven Postbus 13740 AA Baarn Papier M-Brite van Myllykoski Paper-Finland Advertentieverkoop Bosch Keuning Postbus 13740 AA Baarn Fatima van Dorresteijn.Thea Warmer Telefoon 035-5482348/5482340 Fax 035-5482344 Supportersvereniging Ajax Bosch Keuning nv I Richard Witschge de voetbalbroeken van Barcelona zaten lekkerder 'De Toekomst' 14 de Supportersvereniging onder de rook van Amsterdam Arena Indoor Challenge een beeldverhaal Co Adriaanse talenten klaarstomen voor de hoofdmacht Arno Splinter in een stroomversnelling Amsterdam Admirals topspektakel in een perfecte setting Even voorstellen 34 Jan, Heini en Dean in een miniportret Toegangscontrole met een nieuw systeem Johan Cruyff Willekeurige momenten uit een bewogen leven van een 50-jarige voetbalheld Inside news 12 en 3 Poster Jeugdhoek 18 en 19 Districtsnews 21 en 23 Mini's 36 Puzzel 46

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 3