ajajufe STADION PLOK DISTRICTSFEEST ETTEN LEUR n Tekst: Carolien Molenaar FOTO'SVAN SUPPORTERS De belangrijke wedstrijd Juventus - Ajax zal life op grootbeeldscherm bij stadion Plok te Didam worden vertoond. Stadion Plok opent haar poorten om 19.30 uur en de toegang is gratis.Tevens kunnen leden van de supportersvereniging die avond kaarten aanschaffen voor het regiofeest op 29 april 1997 te Baberich. U dient dan de volledig ingevulde machtiging af te geven waarna u uw toegangsbewijs direct ontvangt. Indien Ajax de finale van de Champions League bereikt zal ook deze wedstrijd life worden vertoond op een grootbeeld scherm bij stadion Plok te Didam. Stadion Plok opent wederom 19.30 uur haar poor ten en de toegang is gratis. Leden van de suportersvereniging kunnen op deze avond informatie krijgen over de busreizen naar thuiswedstrijden in het nieuwe seizoen. Op 25 februari 1997 was het dan eindelijk zo ver. Het eerste Ajax districtsfeest in de Nobelaar in Etten Leur. Dat het een spek takel zou worden, stond eigenlijk op voor hand al vast. Want wat hadden wij onze le den die avond te bieden???? Allereerst werd de avond omlijst met een perfecte disco en karaoke in de evenemen tenhal waar iedereen weer oude bekende zag en lekker werd gekeuveld over de wedstrijd van onze jongens tegen die club uit Ro...dam.Verder was er een presentatie van de regio's West Brabant en Zeeland en natuurlijk een stand met supportersartikelen en het Ronald Mc Donald Fonds. Er werden op een groot scherm beel den van wedstrijden van Ajax ver toond en er was een expositie van onze huisartist J.P. Mulder. Ook aan de kleintjes was gedacht die konden namelijk in Anita's sminkhoek een mooi Ajax logo op hun gezicht krijgen, en zelfs ouders lieten zich hiertoe verleiden. In de theaterzaal hing een levensgrote vlag van Ajax te pronken met op het podium een heuse auto in de Ajax kleuren met hand tekeningen van echt alle Ajax spelers. Nadat onze Algemeen Directeur Maarten Oldenhof het publiek vermaakte met een zeer heldere lezing over ons aller Ajax kwam het moment waarop iedereen zat te wachten. Een bekende stem, ik mag wel zeggen een zeer bekende stem uit de Are na en De Meer, FlorisThoolen nam het woord en samen met Miss Ajax,Yvonne de Baay, kwamen de volgende spelers in de schijnwer pers: Fred Grim, Peter Hoekstra, Arnold Scholten, Tjiani Babangida en Daniel da Cruz Carvalhl, ook wel ge noemd Dani en onze oer Ajacied Bobby Haarms.Vervol gens gingen de spelers de zaal in waar ie dereen de gelegenheid kreeg met zijn/haar idool op de foto kon, tevens werden er handtekeningen uitgedeeld op alle mogelijke attribu ten en ledematen. Halverwege het speterende optre den van Danny Lu- kassen werden de gasten uitAmster-

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 21