AJAJIIFE In voorgaande jaren was de uitwedstrijd tegen Volendam, hoewel één van de gezelligste, één van de weinige waar de supportersvereniging geen (bus)reis naar toe organiseerde. Daar is nu verandering in gekomen. En hoe!!. DUURDER? MOÉT IK VAREN? In samenwerking met onze vaste ver- voerspartnerVSN/Coachnet en rederij NACO organiseren wij een bootreis over het IJsselmeer vanuit Amsterdam naar Vo lendam en terug.Wij maken hierbij gebruik van één of meer luxe salonschepen van re derij NACO met een maximum capacitiet van 450 passagiers. Alle schepen zijn voor zien van centraal verwarmde boven- en benedensalon, buffet, bar en een uitsteken de geluidsinstallatie. Er zullen diverse prominenten worden uit genodigd voor deze unieke vaartocht en er wordt getracht om nog wat aantrekke lijke attracties voor onderweg te organise ren. Deze bootreis duurt twee en een half uur, zowel heen als terug.Vertrek vanuit Am sterdam 11.00 uur. De opstapplaats voor de mensen die gewend zijn uit Amsterdam te reizen ligt achter het Centraal Station. Voor de mensen die vanuit de andere re gio's reizen zal een opstapplaats geregeld worden op een plek waar ze direct van de bus op de boot kunnen stappen. Nee!! Uiteraard kost deze 'minicruise', waar u ook vandaan komt, geen spie meer dan de standaard-prijs die u gewend bent te betalen voor een reis naar een uitwed strijd: fl. 60,- per persoon, inclusief toe gangsbewijs. Enig verschil met een normale busreis is dat consumpties voor eigen re kening komen en er dus geen smulpakket- ten worden verstrekt. Wat te doen om de boot niet te missen? Gewoon uw machtigingsstrookje voor de uitwedstrijd Volendam - Ajax invullen en opzenden naar postbus 941 18, 1090 GC Amsterdam. De rest wordt dan door ons voor u geregeld. Heeft u geen machtigingsstrookje (meer)? Da's simpel. Even bellen met 't Ajax sup portersproject, 020-6940289, om een setje machtigingen voor uitwedstrijden te vra gen. Dan heeft u ze per kerende post in huis. Nee, natuurlijk niet. Als u niet 5 uur wilt varen, dan kunt u dit op uw machtigings strookje aangeven of tijdig mededelen aan uw regiovertegenwoordiger, uw buscoör dinator-uitwedstrijden, of telefonisch dan wel schriftelijk aan het bekende adres: Supportersvereniging,T.a.v. Frans Perlot, postbus 94118, 1090 GZ Amsterdam. Als wij uitsluitend uw machtiging ontvangen (ook als u -wat dacht je zelf- alle wedstrij den heeft geclaimd), dan gaan wij er van uit dat u ook dit spektakel mee wilt maken. Wilt u onverhoopt niet varen, dan zullen wij, in overleg met uw buscoördinator-uit- wedstrijden c.q. regiovertegenwoordiger proberen (maar garanderen kunnen wij niks) trachten een bus voor u te regelen die direct naarVolendam rijdt. Let wel: dit kan uiteraard alleen, zoals gebruikelijk, bij voldoende deelname in uw regio of bij de mogelijkheid om meerdere regio's te com bineren! Frans Perlot

Ajax Life (vanaf 1994) | 1997 | | pagina 7