MINI'S aesthetic AJAJIIFE 51 Hoi Ajax-fans Niet gek van Marc Overmars? Nou ik wel! Heb jij posters, plaatjes, foto's en nog veel meer van Mare Overmars en je wilt het niet hebben of doet er verder niets mee. Stuur het dan naar mij! En als je wilt pennen, graag. Maar dan moet je wel 15 jaar of ou der zijn ik ben 15 jaar). Mèla- nie Sesink, Gentiaan 14, 7081 GJ Gendringen. Help!!! Vanwege een kapotte videoband, ben ik op zoek naar de tv opname van de huldiging van de Europacup I en de We reldbeker. Ik ben bereid de porto videoband te vergoe den, maar neem eerst schrifte lijk contact met mij op s.v.p. C^r de Bruyn, Koolzaadstr. IW552 ER Hengelo (Tukkerland). Op zoek naar? Kluppers num mer I en 35, en wie heeft alles voor mij van Ronald en Frank de Boer en Danny Blind. Met afz. graag, want je weet maar nooit. Peewee Kramer,Wierbalg 1714, 1788 TV Den Helder. Gevraagd:Alles van Mare Overmars en alle andere Ajax- spelers. Stuur wat je missen kan naarjanita de Jong, Nieu- wendijk I 1,4225 PE Noorde loos. Schrijf erbij wat je terug wilt hebben. Alvast bedankt! Ik ben een meid van 23 jaar en zoek Ajacieden tussen de 20 - tar uit de omgeving van erdam, om wedstrijden van Ajax te bezoeken en evt. andere Ajax-activiteiten. Mijn naam en adres zijn bekend bij de redactie. Hallo allemaal ik ben een jon gen van 14 jaar en een enorme fan van Nordin Wooter, maar hier is bijna niks van hem te krijgen. Help!! Please stuur me wat. Jaap Post, Breezand 13, 8321 PBUrk. I'm Ignatiev Vladimir greatest fan of Ajax. I'm collecting about Ajax everything:T-shirts, scar ves, badges, pennants, magazi nes etc. From my side I'll can send some of mij Ajax-souve- nirs and different football sou venirs from Russia. Please wri te me in Englisch, Dutch, Ger man and of course Russian. I'll try to answer all my pen- friends.Vladimir Ignatiev, 603107 N-Novgorod - 107, Postbox 138, Russia. Hoi Ajax-fans Ik spaar alles van Ronald de Boer, dus als jij nog foto's, krantenknipsels, etc van hem hebt, kan je het naar mij sturen. Mijn zus is een grote fan van Jari Litmanen, dus als je iets van hem hebt, kan je het ook naar mij sturen. Erik Wou denberg, Bloemendaalseweg 11,3862 RN Nijkerk. Gezocht: Plaatje van Patrick Kluivert met z'n T-shirt om hoog. Patrick heeft dan Ajax- kleding aan. Ik wil 'm graag rui len of overkopen. Als ik 'm kan lenen, is 't ook goed. N.M. Huijser, Goudsmidje 19, 1602 KL Enkhuizen. Hoi Ajax-fans Wie kan mijn verzameling kluppers compleet maken. Ik ben op zoek naar nrs.68 en 75. Alvast hartelijk bedankt. Giovanni Henskens, Egb. Kortenaerstr. 34, 5224 HJ 's Hertogenbosch. Powet Robak Uit Polen wil graag schrijven met leden van de supportersvereniging (in het Engels). Powet Robak,Wólka Gotebska 13,24101 Gotab, WOJ Lubelskie, Polen. Samuel K.Annar van 27 jaar uit Ghana zoekt een Ajax pen vrienden) tussen de 20 en 40 jaar. Zijn hobby's zijn voetbal, reizen, brieven schrijven, ka- dootjes geven en krijgen. P.O. Box 24, Makola Market, Accra Ghana,Africa. Joël Roco uit Frankrijk wil in het Engels schrijven met sup porters van Ajax. Zijn adres is Mr. Roco Joël, 217 Rue des quatre Coins, 62100 Calais, Frankrijk. Gezocht: Alles over Patrick Kluivert. Maakt niet uit wat, al les is welkom, want in België vind je niets over Ajax. Stuur alles naar: De Maertelaere, Anja.Vinkenstr. 6,9930 Waar schoot, België. Laser Aesthetic Gezondheidscentrum Zuid-West (GZW) Faradaystraat 2, 2014 EN Haarlem Telefoon 023 - 524 91 36 524 02 59 Fax 023 - 524 87 40 LASER Member of the Villnow Clinic Group. Member of the International Society of Hair Restoration Surgery. De medische specialisten van Laser Aesthetic hebben een oplossing voor kalende plekken in uw hoofdhaar. Met behulp van zeer geavanceerde lasertechnieken zijn wij in staat om dun haar voller te maken, uw haargrens te verplaatsen en kale plekken weg te werken. In één pijnloze behandeling wordt uw eigen haar herverdeeld. Het verplaatste haar blijft groeien, uw leven lang. Voor een gratis brochure of een vrijblijvend consult in onze kliniek bij onze behandelde medewerkers, kunt u bellen of schrijven naar:

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 59