-ir randstad uitzendbureau Op naar nieuwe topprestaties in 1997! Randstad Uitzendbureau wenst alle stewards, supporters en Ajax-liefhebbers fijne feestdagen toe! Hoekenrode 7 1102 BR Amsterdam telefoon (020) 691 07 06 TOLentje: f 29,95 scout: f 29,95 VERKRIJGBAAR BIJ DE VOLGENDE DEALERS: Lektuurhal - Bergen op Zoom Kisshop - Aalsmeer Oiverso-kado Amsterdam Primera Buuron Tabaktiek - Steenbergen Carols Supportersshop Den Haag Bouter - Delft Aanstoot Fanshop Nijverdal Bullens Byoux - Tilburg Eermill- Noordwijk aan Zee Hinnen Almelo Jowi - Oud-Beyerland Verkley Boskoop Multishop Boden - Gelder- malsen Bullens Kado-byoux - Veldhoven Frank Rijneveen - Monster Big Ben Shop Valkenburg Ronimo -Zutphen Voelbal-sjop- py Schiedam Henzensport - Veenen-daal Voogd Maasdijk Hagenaar - Alkmaa^ Poierrie - Heemskerk Sportscore - Hoorn Stratos Sport - Diemen Primera Bos Bovenkarspel Speelhoek Bos en Lommer weg - Amsterdam Van Ommen - Haarlem Muco - Maastricht Intertoys v.d. Vleuten - Someren Lookeren (WTC) - Amsterdam Kruyt - Driebergen Westerdijk - Gemert Vriendschap Kado Shop - Uden Wallstreet - Emmen Scholver Capelle a/d IJssel Strieder - Rotterdam Spinhoven - Amster dam Intertoys Zierikzee Multishop Boden - Wijk bij Duurstede Dynimac Foot - Veenendaal Dynimac Foot - Harderwijk Almi Kado -Best P.Z.H. Nieuwegein Twica - Weesp Free Kick - Den Haag Sportshop Ajax Amsterdam Bogaard Sport - Amster dam Piko Sport Amsterdam Robeau Sport - Amsterdam Cruyff Sport - Amster dam Sph. de Jongh Amsterdam Sport- corner - Krimpen a/d IJssel Tabak Tulder Lelystad Bouchier Sport - Hoorn Bert de Laat - Terheijden Officieel Ajax Fanshop Arena - Amsterdam Chabot - Rotterdam Chabot - Tilburg Chabot - Sliedrecht Cha bot - Utrecht Peter Jan - Amsterdam Cen tra Sport - Lelystad Stratos - Amsterdam Bouds Inn - Emmer Compascum Sport Modern - Tegelen You Too - St. Willenbrord De Art Shop - Marknesse Funcity Amsterdam.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 32