REGIONIEUWS REGIONIEUW! REGIONIEUWSSREGIONIEUWS&REGIONIEUWI tn i REGIO OOST GELDERLAND REGIO WEST-BRABANT REGIO DE MEIERIJ Het seizoen 96/97 begon voor onze regio op vrijdag 9 augustus. Op vrijdag sloeg de Ajax karavaan in het kader van de Ajax Fakkeltocht hun tenten op in Groenlo, om later te vervolgen richting Didam. O Het gemeenteplein van Didam werd voor deze dag omgebouwd tot een waardig Ajax-City Square en ruim 1500 leden en niet-leden kwamen een kijkje nemen. Natuurlijk was het binnen brengen van de Ajax fakkel door de jeugdleden Pieter de Veer en Glenn Neer- voort het hoogtepunt van de avond. Regio Oost Gelderland: De Ajax Fakkeltocht in Didam T^ ir-T De door de regio geplande RALO feestavond op 10 oktober kan helaas geen doorgang vinden. U wordt d.m.v.Ajax-Life op de hoogte gehouden op welke datum dit feest wel gehouden zal worden. On der het motto 'Eens een Ajacied,ALTIJD een Ajacied' wenst het re gioteam u allen een sportief en goed seizoen '96/'97. Willie Hubers Op 26-04-1996 heeft de Regio West-Brabant een geslaagde bow lingavond op zijn conto kunnen schrijven. Gelukkig was iedereen present ook de teams uit de Regio's Groot-Amsterdam en Oost- Gelderland.Tevens was er een team van de Supportersvereniging van NAC. Na twee rondes waren de kaarten geschud en waren de prijzen verdeeld.Voor de poedelprijs kwam het team van de Regio Oost-Gelderland in aanmerking dat dus de lange reis niet voor niets had gemaakt. De derde prijs was voor het team van Joark dat lange tijd in de race lag om de eerste prijs te pakken. Op de tweede prijs had het team van De Freyter beslag gelegd middels een goede tweede ronde. Ja, en dan de eerste prijs en de wisselbeker. Deze waren en bleven in West-Brabant en werden gewonnen door het team Op Reis uit Bergen op Zoom. Ook was er een leuke verlo ting, waarvan bijna alle prijzen naar Groot-Amsterdam gingen. De Regio-vertegenwoordiger van Groot-Amsterdam nam ook nog even het woord, hij stak zijn bewondering niet onder stoelen of banken door nog even te zeggen dat hij het prachtig vind dat er mensen uit alle hoeken van het land naar deze locatie waren afge reisd om het Ajax-gevoel en de saamhorigheid van Ajax Supporters uit te dragen, Frans bedankt! Verder wilde ik even de mensen van de Regio West-Brabant bedan ken die dit evenement mogelijk maakten en met name Wim Smits en John Kant voor hun inzet. Ik wilde besluiten met de wens dat ik iedereen volgend jaar graag weer terug zie op onze Bowlingavond van Regio West-Brabant. Erwin 'Bo'Wilkens. Het Ajax-Superjeugdsupportersspektakel. Gestart met de voorbe reidingen in augustus 1995, vond op I juni 1996 het spektakel van regio De Meierij plaats. 242 Jeugdspelers gaven acte de présence en waren onderverdeeld in een toernooi voor E- en D-spelers, waarbij de E-tjes een 4 tegen 4 en de D-tjes een 13 tegen 13 toernooi afwerkten. In de vroege ochtend stonden de jonge snuit jes gespannen. De eersten waren een half uur voor de gewenste tijd aanwezig, want ze waren uitgenodigd om te komen voetballen en ze hebben gevoetbald. De eerste balomwentelingen vonden plaats om 09.15 uur.Werden er bij het D-toernooi normale uitsla gen behaald, waarbij 4-0 de hoogste score was, bij de E-tjes wer den, dankzij de afmetingen van de doelen, werden grotere uitsla gen gehaald. 14-3, 12-1,7-6 waren schering en inslag. Scoren in voetbal blijft altijd het hoogste goed. Bij het E-toernooi werd er gespeeld in acht poules van vier teams, elk team moest minimaal drie wedstrijden spelen. In de poule 'Wereldbeker' drongen de volgende poulewinnaars door tot de kwart-finales: Sonny Silooy, Michael Reiziger,Jari Litmanen, Fred Grim, Dave v.d. Bergh.Jesper Olsen, Dennis Bergkamp en Martijn Reuser. Martijn Reuser, Jesper Olsen, Fred Grim en Michael Reizi ger bereikten de halve finales. Uiteindelijk speelden Michael Reizi ger en Martijn Reuser voor de derde en de vierde plaats. Martijn won. In de finale was het team van Jesper Olsen te sterk voor Fred Grim en de oud Ajacied werd toernooiwinnaar. Het D-toernooi werd afgewerkt in twee poules van resp. vijf en vier teams. Was het team van Finidi George afgetekend als win naar in poule 'Wereldcup, in poule 'Beker met de grote oren' was Marc Overmars in een nek aan nek race de winnaar. Edwin van de Sar speelde voor de derde en de vierde plaats tegen Ronald de Boer. Na stafschoppen wist Edwin de derde plaats te bemachti gen. Mare Overmars werd met 2-0 door zijn rechterspitscollega verslagen. Finidi George was in deze klasse de grote toernooiwin naar. Dankzij een strak speelschema met wedstrijden van twaalf minuten met een wisseltijd van drie minuten zat het eerste ge deelte erop en kon de tweede acte beginnen. De Penaltybokaai. Werden er in eerste instantie twee penalties op lege kleine doelen genomen, in de finale was het anders. De oppo nent was een groot goal met een keeper. Bij de E-tjes was Antoine van Osch de goaltjesdief en werden Glen Remkes en Maickel Pas- son respectievelijk tweede en derde. Bij de D-tjes werd Ricky van der Linden de nummer één, op de tweede plaats kwam Bram Vlas sak en derde werd John van Hal. Alle winnaars gingen naar huis met een echte Ajax prijs en iedere deelnemer kreeg als aanden ken een vaantje. Het toernooi was om twee uur afgelopen en iedereen keerde huiswaarts met een voldaan Ajax-gevoel. ledereen heeft het naar zijn zin gehad, de reacties waren postief en dat is voor ons toch de graadmeter om ook het volgende jaar onze krachten weer te bun delen voor het AJAX-SUPERJEUGDSUPPORTERSSPEK- TAKEL Tot ziens in 1997 en i naars zijn, in de categorie, mm mM voor de 3—jarige Carel Luijk Carel Luijk Roy van Toorn

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 60