SUPPORtirsv ajajqjfë 15 Waarom zijn er busstewards? In eerste instantie regelen zij de toegangs controle en kaartverstrekking in de bus, evenals de (fris)drankverkoop.Verder kun nen zij u alle mogelijke informatie ver strekken over de reis, begeleiden zij desge wenst alleen-reizende jeugdigen (zodat u ook met een gerust hart uw zoon/dochter mee kunt laten reizen), en fungeren zij als tussenpersoon tussen passagiers en alle mogelijke instanties bij de ontvangst.Ver der zijn zij verantwoordelijk voor een or delijk en veilig verloop van de reis en handhaving van het busreglement van de vereniging. Kom ik wel op tijd voor de wedstrijd? We streven er naar om één uur voor de wedstrijd bij het betreffende stadion aan wezig te zijn, zodat u na de toegangsfor maliteiten rustig naar uw plaats kunt en desgewenst ook de warming-up kunt mee maken. Uiteraard is het dan natuurlijk wel zaak, dat u ruim op tijd op uw opstapplaats aanwezig bent! Wie kunnen er aan deze busreizen deelne men? Busreizen naar uitwedstrijden worden ge organiseerd voor alle leden van de sup portersvereniging. Onze oudste deelne mer het afgelopen jaar was ver in de 80, terwijl ook veel deelnemers vergezeld gin gen van hun kinderen. Bij gehandicapten doet zich het probleem voor dat de mees te clubs alle beschikbare rolstoelplaatsen al aan hun eigen supporters hebben verge ven, maar op verzoek willen we trachten te bemiddelen, uiteraard zonder dat we voor het slagen van die missie kunnen in staan. Waarom is dit jaar de prijs verhoogd van 50,- naar 60,-? Dit heeft alles te maken met het feit dat we streven naar goede (zit)plaatsen voor de deelnemers aan de busreizen, en het gegeven dat de meeste stadions hun prij zen de afgelopen 2 jaar verhoogd hebben, en wij niet. En als Ajax komt, hebben alle clubs een uitverkocht huis. Om de kwali teitsstandaard, die van de Ajax Supporters vereniging verwacht mag worden te hand haven, was deze maatregel dus een nood zakelijk kwaad. MAAR: als u 10 wedstrij den bent meegeweest voor de sluitingsda tum van PSV-Ajax, dan zullen we deze wedstrijd niet in rekening brengen. Ook voor de 20e (inclusief evt. bekerwedstrij den) wedstrijd zullen we deze regeling toepassen. Die wedstrijd geldt dan meteen voor de mensen die pas na PSV hun I0e wedstrijd 'scoren'! En als ik nou eens niet kan, of een busreis niet doorgaat? U zult begrijpen dat wij op basis van uw reservering busruimte en toegangskaarten moeten "inkopen". Dat betekent dat u tot uiterlijk 2 weken voor de wedstrijddatum (schriftelijk) kunt annuleren (ook per fax: 020-6940289). Daarna kunt u wellicht ie mand anders in uw plaats laten meereizen, mits deze lid is van de supportersvereni ging en bij de bus zijn clubcard kan tonen. Als een reis niet doorgaat, ontvangt u daarvan zo spoedig mogelijk bericht en wordt uw machtiging niet gebruikt en ver nietigd.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 15