REIZEN NAAR UITWEDSTRIJDEN DE MEEST GESTELDE VRAGEN EN DE ANTWOORDEN DAAROP aja*ife De laatste 2 jaar zijn steeds meer leden van de supportersvereniging er toe overgegaan uitwedstrijden te bezoeken met de bussen van de supportersvereniging. Het afgelopen jaar werden voor bijna 2500 leden in totaal 7500 busreizen naar uitwedstrijden, vanuit het gehele land, verzorgd. Vele vrijwilligers, waaronder met name ook de stewards die de bussen begeleiden, zijn hiervoor langdurig in touw. Hoe gaat deelname aan deze busreizen in zijn werk? U stuurt aan het begin van het seizoen één of meer machtigingen (die u heeft ontvan gen tegelijk met uw clubcard) geheel inge vuld in. Heeft u een sterke voorkeur om uit een bepaalde omgeving te vertrekken, dan noteert u dit ook op de machtiging, evenals een voorkeur om met iemand an ders in een bus te reizen. Ongeveer 2 we ken voor de wedstrijd ontvangt u bericht in welke bus u bent ingedeeld, waar van daan, op welke tijd deze vertrekt, wie de stewards zijn en alle andere informatie die u nodig heeft. Ondertussen zorgen wij voor een comfortabele touringcar van VSN/Coachnet (standaard voorzien van vi deo en toilet), smulpakketten en, niet ge heel onbelangrijk, toegangskaarten. Dit al les is bij de prijs van 60,- per wedstrijd inbegrepen. Opstapplaatsen? Wij proberen zoveel mogelijk, mits econo misch verantwoord, de bussen uit de direc te omgeving van de deelnemers te laten vertrekken, van een goed bereikbare opst applaats, welke in overleg met onze lokale medewerkers wordt bepaald. Als u met een veertigtal gelijkgestemden een opstapplaats kiest, zorgen we dat de bus daarvandaan vertrekt. Bij een minder grote groep be hoort dit ook nog tot de mogelijkheden, mits e.e.a. met een andere opstapplaats valt te combineren.Vaste opstapplaatsen zijn Amsterdam, Leiden en Breda, terwijl ook uit Zevenaar, Utrecht, Den Bosch, Beers en andere plaatsen regelmatig gereisd wordt naar de uitwedstrijden van Ajax. Indien uit een bepaalde omgeving geen rendabele busreis georganiseerd kan worden, probe ren wij in eerste instantie 2 of 3 opstap plaatsen te combineren. De reisduur wordt iets langer, maar u kunt dan toch met de bus naar de wedstrijd. Kan ik altijd met de bus? NaarVolendam wordt in april net als vorig jaar een bootreis georganiseerd (Ajax- voorzitter van Praag heeft laten doorsche meren dat hij dit jaar wel meevaart) en als de omstandigheden het mogelijk of nood zakelijk maken, zal wellicht vaker ludiek al ternatief vervoer georganiseerd worden. Bij de wedstrijd tegen Feyenoord (en mis schien PSV) moet u er ernstig rekening mee houden, dat wij door dwingende voorschriften van de plaatselijke politie geen busreis mogen organiseren en u uit sluitend per combitrein naar de wedstrijd kunt. In dat geval moet u eerst naar Am sterdam, om vandaar met de combitrein naar R@#$%!*$!&A! (c.q. E$#@!%A&*) te reizen. Wij zullen er alles aan doen om u tijdig van de gang van zaken op de hoogte te brengen. Wanneer moet ik zo'n machtiging insturen? Om uw deelname aan een bepaalde bus reis veilig te stellen, is het van het grootste belang dat u zo vroeg mogelijk uw machti ging instuurt, (dus aan het begin van het seizoen). In elk geval moet uw machtiging 3 weken voor de wedstrijddatum in ons bezit zijn.Wordt een wedstrijd verzet, dan wordt zonder tegenbericht uwerzijds, ook uw boeking naar die datum verzet. Kan ik ook een kaartje bestellen zonder bus reis? Wij organiseren uitsluitend busreizen, waarbij we er als extra service voor zor gen dat u (omdat u als lid van de suppor tersvereniging nu eenmaal een streepje voor heeft) uw toegangskaartje in de bus verstrekt krijgt, zonder dat u dit zelf hoeft te verzorgen. SUPPORTERSVERENIGING

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 14