Is uw handtekening miljoenen waard? Meer kans, meer geld, in de Staatsloterij. WÊ f-zj? I v Ja, ik wil automatisch meespelen om de Staatsloterij-miljoenen. Is u de bon onderaan deze advertentie invult, komt de gigantische prijzenpot van de Staats loterij ook binnen uw bereik. Elke maand ruim 40 miljoen gulden (dat is ruim 2/3 van de totale inleg)! Elke maand 3 trekkingen en 1,2 miljoen prij zen, variërend van een tientje tot een miljoen! Een extreem hoge winkans: vier op de tien loten levert een prijs op! En alle prijzen worden netto uitgekeerd! Doe dus net als die tientallen Staatslo terij-miljo nairs ooit deden: teken de bon en stuur hem op. Dan speelt u voor f 25,- per maand automatisch mee in de Staatsloterij. Staatsloterijpas met uw per soonlijk Geluksnummer: elke maand deelnemen, ook tijdens vakanties, prijzen automatisch bijgeschreven. U krijgt een pasje thuis gestuurd met uw persoonlijk Geluksnummer, waarmee u de spanning van de trekkin gen helemaal mee beleeft. En alle gewonnen prijzen worden automatisch op uw rekening bijgeschreven. Het kan niet mak kelijker! Op de bon kunt u ook aangeven of u mee wilt spelen met de Staatsloterij Jackpot. Dat is een extra prijs die kan oplopen tot 7, 8, 9 of meer mil joen gulden. Meespelen doet u met hetzelfde lotnummer en kost maar een rijksdaalder extra. Stuur snel uw machtiging in. Des te sneller heeft u de Staatsloterijpas met miljoenenkansen binnen handbereik. Ik speel mee met: en met Naam: Adres: Staatslot(en) a f 25,- per maand (gewenst aantal invullen) Izonder* Q Jackpot a f 2,50 per lot. *(aankruisen indien gewenst). MD VD Postcode: Woonplaats: Geboortedatum: Tel.: Giro- of bankrekeningnr.: Hierbij machtig ik de Stichting Exploitatie Nederlandse Staatsloterij om maandelijks, drie weken vóór elke trekking, van bovenstaande bank- of girorekening het bedrag voor gewenst(e) lotnummer(s) af te schrijven. Datum: Handtekening: Stuur deze coupon in een ongefrankeerde envelop aan: Nederlandse Staatsloterij, Antwoordnummer 10589, 2501 WB Den Haag. De algemene voorwaarden zijn vooraf aan te vragen: 06-8695 (20 cpm.).

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 13