o 3 Koop die Ajax Medley en steun het goede doel! °xC- ^RSVfc* C o Het loopt als een trein, maar we willen mééééér.. Het afscheid van ons dierbare stadion "de Meer" nadert razendsnel. Nog even en dan is het voorbij. Dan rest slechts de herinnering aan een plek waar Ajax 62 jaar voetbalhistorie heeft geschreven. Allerlei commerciële produkten worden aangeboden om de her innering levend te houden. Het mooiste is toch datgene wat prominente leden uit onze Supportersvereniging Ajax heb ben bedacht in het kader van de sluiting. Een "Ajax Medley" met bekende strijdliederen die onze "Engeltjes" door de jaren heen hebben gezongen vanaf de tribunes in "de Meer". De "Engeltjes" heb ben zelf in het achtergrondkoor meegezongen in de studio, dus een betere weergave van de sfeer uit het stadion kun je je niet bedenken. Als klap op de vuurpijl heeft Joark, één van de bedenkers, ook nog een prachtig gedicht gemaakt over zijn bele ving van "de Meer". Dit gedicht bezorgt je kippevel en is op de hoes afgedrukt. Opbrengst voor vervoer gehandicapte Ajax Fans Met het aankopen van deze CD heeft u niet alleen een leuke herinnering aan het oude sta dion, maar wat veel belangrijker is, u steunt een goed doel. De opbrengst is namelijk bestemd voor het vervoer van gehandi capte Ajax Fans naar thuiswed strijden in de Amsterdam ArenA. Koop dus snei de Ajax Medley en steun het goede doel... Op dit moment zijn er al 4.000 CD's verkocht. Het loopt als een trein, maar we willen nog meer geld voor het goede doel. De komende periode komt u ons overal tegen. Om de prijs hoeft u het niet te laten, want die is slechts Fl. 10,=. U kunt de cd ook bestellen door Fl. 15,- (inclusief verzend kosten) over te maken op ons bankrekeningnummer 54.83.80.600 o. v. v.Ajax Medley en uw lidnummer van de supor- tersvereniging Ajax. Waar kunt u ons aantreffen? Op dinsdag 6 augustus zijn we aanwezig bij de officiële sluitingsceremonie in het Ajax Stadion "de Meer". De dag erna, woensdag 7 augustus zijn aanwezig op het^ Ajax City Square op de Noorder Veemarkt in Hoorn, Noord-Holland. Donderdag 8 augustus komen we naar het Ajax City Square op de Zuiderwagen weg, Lelycenter, Lelystad. Op vrijdag 9 augustus bij Party-centrum Marveld/ Camping Groenlo in Groenlo. De volgende dag, zaterdag 10 augustus, zijn we te gast bij regio-vertegenwoor diger Willie Hubers op het Raadhuisplein in Didam. Q Zondag I I augustus zitten we in Rosmalen op de Markt achter Villa Fleury. Maandag 12 augustus kunt u ons treffen op De Hof in Amersfoort. Op dinsdag 13 augustus ten slotte bij de Ripperda kazer ne/Gen. Cronjéstraat in Haarlem. Na deze ronde door Nederland kunt u de Ajax Medley kopen bij alle uit- en thuiswedstrijden. Wij doen er alles aan en onze gehandicapte Ajax fans rekenen op uw bijdrage. Steun het goede doel en koop die CD! h —V ^op.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 48