AMSTERAM ARENA GEEFT ZELDZAME OPENINGSFOTO UIT INTEKENBON OPENINGSFOTO AMSTERDAM ARENA JA, stuur mijofficiële openingsfoto('s) a f 79,95 per stuk. Ik betaal eenmalig f 13,50 porto. Mocht ik VA AVJGII5TUt 14 Augustus is het zover: Hare Majesteit de Koningin opent dan officieel De Amsterdam Arena. 22 Nederlandse en Italiaanse 'gladiatoren' zullen in de Arena een 'Romeinse' strijd leveren tijdens Ajax - AC Milan. Een nu al legendarische wedstrijd tussen twee elftallen die de afgelopen jaren modern en wonderschoon voetbal hebben laten zien. Dat belooft spektakel! In het kader van deze officiële opening geeft De Amsterdam Arena in samenwerking met Photo Sportivo™ een zeer zeldzame openingsfoto uit: slechts 1500 genummerde exemplaren voorzien van certificaat van echtheid en het officiële openingslogo dat speciaal voor de spectaculaire opening is ontworpen. Het voetbalseizoen kan voor Ajax dit jaar niet meer stuk: iedere thuiswedstrijd zullen 51.000 fans hun club aanmoedigen: 51.000 fans! Volgens de aanvragen hadden het er makkelijk 80.000 kunnen zijn. Een overweldigende belangstelling voor Europa's jongste en modernste multifunctionele stadion. Het is dan ook niet zo verwonderlijk dat de belangstelling voor de officiële openingsfoto groot is. De foto is een ingelijste kleurenafdruk van negatief. Voor de fans een must aangezien echte foto's nu eenmaal gewild zijn. De fotolijst is 28 x 35 cm groot en voorzien van twee uitgesneden passé partouts. Een luxe versie dus met een heus certificaat van echtheid om de beperkte oplage te garanderen. Er is gekozen voor het iets duurdere plexiglas om breuk te voorkomen bij de verzending. De officiële openingsfoto zal worden gekozen uit de 100 mooiste foto's van Ajax-fotograaf Louis van de Vuurst. Eén van Ajax' grootste fans is misschien wel Mike Hessels uit Amsterdam. Volgens Mike is hij al fotografie: Louis van de Vuurst vanaf zijn geboorte Ajax-fan. Hij verzamelt alles wat los en vast zit van zijn club. De officiële openingsfoto heeft hij echter niet besteld... dat heeft zijn vriendin al voor hem gedaan. 'Het is natuurlijk een kleine investering om zo'n foto aan te schaffen', aldus Mike. 'Het is natuurlijk geweldig om later je kleinkinderen te vertellen dat je bij de officiële opening van De Amsterdam Arena geweest bent en het nog kan laten zien ook...!' Een souvenir van een evenement dat nu al de geschiedenisboeken in gaat als een historische gebeurtenis. 'Ik ben één van die 52.000 gelukkigen die dit spektakel mee mag maken, dan wil ik natuurlijk ook één van die 1500 trotse bezitters worden van de officiële openingsfoto van De Arena. Vanwege de zeer beperkte oplage zal het later ongetwijfeld een waardevol colletorsitem worden', besluit Mike. De officiële openingsfoto gaat 79,95 kosten en wordt begin september thuisbezorgd. Voor de lezers van Ajax-Life zijn 750 openingsfoto's vastgehouden. Inzendingen dienen wel vóór 30 augustus a.s. binnen te zijn. Vanwege de zeer beperkte oplage geldt maximaal twee foto's per inzending! niet tevreden zijn, dan krijg ik altijd mijn geld of een vervangend produkt terug. Levertijd: 3 weken! Dhr/mevradres postcode/plaatstelefoongeboortedatum /19... Openingsfoto Amsterdam Arena Antwoordnummer 2706 2000 VM Haarlem (o.v.v. Ajax-Life reservering) (postzegel niet nodig)

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 35