Pak de bus en steun Ajax m Een uitwedstrijd begint al in de bus fik De spelers van Ajax, het bestuur van de Supportersvereniging Ajax en buscoördinator Frans Perlot rekenen op uw steun bij de uitwedstrijden van onze favoriete club. Het afgelopen seizoen hebben we voor het eerst gewerkt met een busreserveringsformulier om het grootste supporters legioen te bouwen bij de uitwedstrijden van Ajax. We zijn erin geslaagd om het aantal supporters dat op georganiseerde wijze is mee gereisd naar uitwedstrijden te laten stijgen van 3.500 naar ongeveer 8.500. Een compliment voor onze bus coördinator, Frans Perlot en initiatiefnemer Joark is hier op z'n plaats. Nieuwe ronde, nieuwe kansen Het bestuur van de Supportersvereniging wil graag op de ingeslagen weg doorgaan. Bij uw nieuwe Ajax Supporters Club™ Card treft u dan ook busreserveringsformulieren voor alle uitwedstrijden van het komende seizoen. U kunt de wedstrijd van uw keuze selekteren en de betreffende bon volledig ingevuld opsturen. De spelregels... Deze zijn gelijk aan vorig seizoen. Dat betekent, dat mensen die meerdere of alle uitwedstrijden bezoeken, voorrang heb ben bij de toewijzing van kaarten. Dit gebeurt wanneer we minder kaarten ontvangen dan aangevraagd. In bepaalde geval len wil dat wel eens gebeuren. De extra's... Ook dit jaar worden bij busreizen naar uitwedstrijden smulpakketten uitgedeeld op de heen- en terugreis. Ook is het weer mogelijk dat er alternatief vervoer wordt geregeld zoals gedaan werd bij de uitwedstrijd tegen Volendam. Bij die gelegenheid werd de bus vervangen door een boot. Een absolute topper. De prijs... Afgelopen seizoen hebben we voor alle uitwedstrijden dezelfde prijs gehanteerd. Op de verre uitwedstrijden kwamen w^' geld tekort en op wedstrijden in de buurt hielden soms iets over. Per saldo heeft de vereniging een subsidie gedaan bij de organisatie van busreizen naar uitwedstrijden. Als vereniging zijn we voortdurend bezig om "betere" kaarten te bemachtigen. Deze kosten in de regel duurder. Door kostenstijgingen bij de clubs en het in bepaalde gevallen in gebruik nemen van nieuwe stadions (NAC, RKC) worden de prijzen van toegangskaarten struktureel verhoogd. Hierdoor zijn we gedwongen om de eenheidsprijs voor een verzorgde busreis met kaartje te verhogen van Fl 50,= naar Fl. 60,=. Het is een maatregel die ons bijzonder veel pijn doet, maar helaas onvermijdelijk was. Wij vragen daarvoor uw begrip. Maar zelfs bij deze nieuwe prijsstelling ontkomen we er niet aan om soms als de vereniging een financiële bijdrage leveren om de kosten van de busreis af te dekken. Dat doen we met veel liefde want het is belangrijk dat Ajax bij uitwedstrijden een grote supportersschare bij zich heeft ter ondersteu ning.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 22