Voor elke thuiswedstrijd kunt u een kaart kopen! m* <,v £f?S\/^ Kan ik als lid van de Supportersvereniging Ajax nog een kaartje kopen voor een wedstrijd bij Ajax? O 5 U heeft ongetwijfeld ook gelezen dat voor het komende seizoen er ruim 36.000 seizoenkaarten zijn vergeven voor de thuiswedstrijden van Ajax in de nieuwe Amsterdam ArenA. In combina tie met andere informatie over aantallen aandeelhouders, founders, sponsors, businessseats en kaarten voor de tegen- (jJ^rtij denk je al snel dat er voor de thuiswedstrijden van Ajax geen kaartje meer te krijgen zal zijn. Hoe moet dat dan, want ik ben toch lid van de Supportersvereniging Ajax? U kunt met voorrang kopen, zolang de voorraad strekt Uit een door ons gehouden enquête is gebleken dat u als lid o.a waarde hecht aan de mogelijkheid om kaartjes te kopen voor wedstrijden van Ajax via uw Ajax Supporters Club Card. Wij kunnen u, wat dat betreft, gerust stellen. Want voor elke thuiswedstrijd van Ajax zijn er losse kaarten te koop ëoor leden van onze vereniging. Deze borden verkocht via 800 verkooppun ten van de Staatsloterij, de zogenaamde SENS Service Points. Als lid van de Supportersvereniging Ajax kunt u, op vertoon van een geldige Ajax Supporters ClubCard, seizoen '96/'97, met voorrang een toe gangskaartje kopen voor de wed strijd van uw keuze bij één van de SENS Service Points bij u in de buurt. Daarbij geldt altijd het decreet: "Zolang de voorraad strekt!" Wat verstaan we onder voorrang? Voor losse kaarten komen zowel leden van de Supportersvereniging als houders van een ClubCard Ajax in aanmerking. De leden van de Supportersvereniging genieten echter het eerste recht. 4 Weken voor de wedstrijd van uw keuze kunt u een kaartje kopen bij een SENS Service Point bij u in de buurt. Zolang de voorraad strekt. Dit laatste mag u niet vergeten. U moet dus scherp in de gaten houden wanneer u terecht kan bij een SENS Service Point. Maar hoe kom ik er nu achter waar een SENS Service Point bij mij in de buurt is en wanneer Ajax tegen wie speelt? Informatie over kaartverkoop en datum wedstrijden Via RTL 5,Teletekstpagina 510 kunt u op elk gewenst moment lezen wanneer Ajax tegen wie speelt.Tevens wordt er op deze Teletekstpagina melding gemaakt over specifieke voorrangsrege lingen die gelden voor de verschillende type Club Card-houders. Raadpleeg dus regelmatig deze Ajax pagina's van RTL 5. Om te weten waar bij u in de buurt een SENS Service Point is, kunt u het Club Card-informatienummer bellen: 06-300 6 300 (75 cpm). Champions League Voor Champions League wedstrijden moet iedereen een toegangskaart kopen. Dus ook seizoenkaarthouders. Het is dan ook logisch dat deze groep als eerste in staat wordt gesteld om een toegangskaart te kopen. Gedurende 2 weken hebben zij het alleenrecht om dit op vertoon van hun Seizoens Club Card te doen bij een SENS Service Point. Hierna zijn de leden van de Supportersvereniging Ajax aan de beurt. Voor ons is een vast aantal kaarten beschikbaar. Bij dit aantal komen de kaarten die niet worden afgenomen door seizoenkaarthouders. Met andere woorden, het loont wel degelijk om naar een SENS Service Point te gaan om te kijken of u nog een kaartje kunt kopen op vertoon van uw geldige Ajax Supporters Club Card seizoen '96/'97. U heeft in principe I week de tijd om een kaartje te kopen. Ook hier geldt: Op Op! Raadpleeg RTL 5 Teletekstpagina 510 met grote regelmaat om exact te weten wanneer de verkoop voor u van start gaat. Tips 1Raadpleeg regelmatig RTL 5, Teletekstpagina 510 voor informatie over kaartverkoop en voorrangsrege lingen. 2.Voor een SENS Service Point bij u in de buurt kunt u het Club Card-infor matienummer bellen: 06 - 300 6 300 (75 cpm) Voorrang Competitiewedstrijden Kaartverkoop voor leden start 4 weken voor de-wedstrijd van uw keuze. Champions League Alleenrecht kaartverkoop voor seizoen kaarthouder gedurende 2 weken. Vervolgens het alleenrecht gedurende I week voor de leden van de Supportersvereniging Ajax.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 21