CONTRACT /tfe? Eigenlijk kun je er alleen maar van dromen: een contract tekenen bij Ajax. Toch ligt er nu zo'n prachtige aanbieding voor je neus, speciaal voor de echte supporters. Een contract waarmee je verzekerd bent van een aantal zeer aantrekkelijke zaken, zoals je kunt lezen. Zo'n kans laat je dus niet liggen. Als Ajax je wat doet, teken je voor de officiële Ajax Supportersvereniging. Heb je vragen? Bel dan de Ajax Supporters Infolijn: 020-695 95 90. Voor algemene informatie kunt u bellen: 06-350 350 11 (ƒ1,-p.m.). Word lid van de Ajax Supportersvereniging want Ajax is óók van jou £rs\i^ Vergeet niej een kopie van een geldige legitimatie mee te sturen! TEKEN EEN LUCRATIEF CONTRACT BIJ AJAX. Dit contract is een kans voor open doel voor echte Ajax-supporters. Want wie lid wordt van de officiële Supportersvereniging Ajax kan rekenen op fantastische voordelen: Artikel 1. Lidmaatschap Supportersvereniging Ajax. Om lid te worden moet je aan enkele voorwaarden voldoen. In de eerste plaats moet de bijgaande bon volledig ingevuld worden opgestuurd. Samen met de bon moet eenIcopie van een geldige legitimatie worden meegestuurd van degene die de bon heelt ingevuld en ondertekend. Onder legitimatie verstaan we een paspoort of rijbewijs lidmaatschap gaat pas officieel in nadat de contribi voldaan. automatisch de Ajax Supporters geldig t/m 30 juni 199 c Artikel 2 ;skaart. Artikel 5 Ontmoetingen met de spelersgroep. 3 Keer per seizoen organiseren we op landelijke schaal ontmoetingen met de voltallige spelersgroep. Voor het begin van het voetbalseizoen heb je de kans om een Uw tutie is J.e nieuwjaarsreceptie. En aangiet einde van het seizoen wordt een afsluitende avond gehouden. Alle 3 evenementen zijn uniek voor Nederland en alleen toegankelijk voor leden. Artikel 6 Verkiezing Ajax speler van het seizoen. Jij bepaalt mede wie de beste Ajax voetballer van een seizoen wordt. En wie de meest beloftevolle speler. Als je stemt, maak je kans om de Rinus Michels Trofee of de Marco van Basten Bokaal uit te reiken aan je favoriete speler. Artikel 7 Busreizen. De Supportersvereniging Ajax brengt je met de bus naar de meeste officiële wedstrijden die Ajax speelt in binnen- en buitenland. Of dat nou is voor de PTT Telecompetitie, de Amstel Cup of Europa Cupwedstrijden. Artikel 8 Gezinsleden. Per hoofdlid is het toegestaan om 2 gezinsleden aan te brengen als lid van de Supportersvereniging Ajax tegen het gereduceerde bedrag van Hfl. 35,per gezinslid per seizoen. Alleen het hoofdlid ontvangt Ajax Life. Artikel 9 Regio aktiviteiten. Gezamenlijk hebben we Nederland opgedeeld in regio's. Ie woonplaats is bepalend voor de regio waarbinnen je valt. Binnen elke regio is een regioteam aktief die verant woordelijk is voor het houden van regio-aktiviteiten. Met deze aktiviteiten willen we de band met Ajax in jouw regio versterken. Artikel 10 Uitwisselen informatie. Voor het uitwisselen van belangrijke informatie maakt de Supportersvereniging Ajax gebruik van moderne media. Een voorbeeld is onder andere een eigen 06-informatie- nummer (06-350.350.11). Via dit medium houden we je continu op de hoogte van het allerlaatste Supportersnieuws. Ajax Supporters Clubcard. Als bewijs van lidmaatschap van de Supportersvereniging Ajax ontvang je de Ajax Supporters Clubcard. De Clubcard is geldig voor één seizoen. Wie nu lid wordt en de contributie voor het seizoen 96/97 voldoet, ontvangt Clubcard. Deze Clubcard is Seizoenkaarthouders die lid worden van de Supporters vereniging Ajax ontvangen de Ajax Supporters Club pas. Een seizoenkaart is al een UubcarcL En aangezien je maar over één Clubcard mag beschikken, ontvang je als seizoenkaarthouder een clubpas in plaats van een Clubcard. De houder van de Ajax Supporters Clubpas heeft dezelfde rechten als de houder van de Ajax Supporters Clubcard. De enige uitzondering is het gegeven dat een Clubpashouder geen toegangskaarten kan kopen voor alle wedstrijden die Ajax in Nederland speelt. Leden die in het bezit zijn van de Ajax Supporters Clubcard kunnen met voorrang in aanmerking komen voor het aankopen van toegangskaarten voor thuiswedstrijden van Ajax bij een StaatsTotenverkooppunt (=Sens Service Point). Éen per Ajax Supporters Clubcard en zo lang de voorraad strekt. Artikel 3 Korting op Ajax artikelen. Op vertoon van ie Ajax Supporters Clubcard/Clubpas krijg je in de Ajax Fansnop 10% korting op Ajax artikelen. Bovendien worden er regelmatig speciale artikelen aan geboden die alleen door leaen kunnen worden gekocht. Artikel 4 Gratis Ajax Life, je eigen supportersblad. 6 Keer per voetbalseizoen krijg je je eigen prachtige suppor- tersblaa thuisbezorgd. Een fantastisch blad voor en door leden van de Supportersvereniging Ajax. Met veel informatie over Ajax inside, de regio-aktiviteiten en het laatste supportersnieuws. Ik teken voor 'n lucratief contract met Ajax en word lid van de officiële Ajax Supporters vereniging. De contributie bedraagt Hfl 50,- per seizoen (1 juli t/m 30 juni). Naam: Straat: Plaats/Postcode: - Telefoon: - nr: -Geb. datum: (Post)banknr: Hierbij verleent ondergetekende tot wederopzegging machtiging aan de Supportersvereniging Ajax om van zijn/haar bovenvermeld rekeningnummer de jaarlijks te betalen contributie af te schrijven. Handtekening:. Datum: Stuur deze bon in gesloten en voldoende gefrankeerde envelop naar: Supportersvereniging Ajax, Postbus 22944,1100 DK AMSTERDAM Doorhalen wat niet van toepassing is.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 14