The Smart Choice. Scoren met Escoi Canon Beleef het EK mee op de PC van de Maand: De PC/TV! XSmCn& commoDO PC/TV printer 2 (Commodore PC/TV PC/TV printer 1 incl. BTW Cscommooore" ACTIVE Kom eens langs in een van onze 34 Escom Office winkels en laat u voorlichten over de mogelijkheden Escom biedt u kwaliteit tegen een zeer scherpe prijs, advies van vakkundig en enthousiast personeel alsmede een uitgebreid service apparaat Kijk in de Gouden Gids voor de dichtstbijzijnde Escom Office winkel bij u in de buurt of bel 0252-628650 Het Europees Kampioenschap komt eraan! Oranje is er klaar voor. En dank zij de Commodore PC/TV hoeft u er niets van te missen. U heeft al een PC? Informeer dan naar de EK-visionkit die u in een handomdraai in uw computer installeert. Het EK komt eraan, wij zijn er klaar voor. U ook? Krachtige, Cyrix 5x86/P75 Processor. Met 8Mb intern geheugen, omvangrijke opslagruimte op de 1,2 Cb harde schijf, 1 Mb grafische kaart, Quad-Speed CD-ROM, 16-bit geluidskaart, Commodore Teletekst/TV kaart, 25 Watt spea kers, Windows 95 toetsenbord, muis en muis pad. Software: Windows 95. De Commodore PC/TV zoals hiernaast beschreven nu compleet met de kwaliteitsprin tervan Commodore: de IP 3300. Deze printer print 3 pagina's per minuut in zwart. Kleurenkit+cartridge meerprijs f 99,-. nu samen: De Commodore PC/TV zoals hiernaast beschreven nu compleet met de speciale EK uitvoering van de Canon BJC 210. Deze print zowel zwart als kleur in een resolutie van 720 x 360 dpi en met een snelheid van 4 pag. per min. Tevens krijgt u een wel héél speciaal EK pakket waaronder een CD-ROM met o.a. 5000 cliparts, een T-shirt met 5 op- strijkbare visuals en een kleurencartridge. nu samen: 2499,- incl.

Ajax Life (vanaf 1994) | 1996 | | pagina 64